Tohle je Joe Exotic, fanatik do zbraní a provozovatel safari s kočkovitými šelmami v Oklahomě. Prý si objednal vraždu svojí konkurentky Carole Baskinové. (Netflix)

Marze

Típek chová tygry, šmelí, zabíjí je. Typ tzv. píár stand - uděláte něco šíleného čím na sebe upoutáte pozornost. Je to asi točeno kvůli touze publika nechat se šokovat a bavit bizarností. Máme vlastní strachy a přehlušíme se tím jako lékem. ()

ALIENka_

Jestli existuje nějakej dokumentární seriál, u kterýho máte hned od začátku pocit, že jste v Americe, je to tenhle. Saakra Američani jsou dost šílený, ale že až takhle to jsem teda netušila. Tohle je šílenství samo o sobě a je to zatracená prdel. 49 minut uběhlo rychle jak sviň, a i když jsem vlastně vůbec nepochopila o čem to celý je, je to návykový jako prase. Tohle bude šílená jízda o šílenejch lidech. Hodnocení: kupuju tygra/10 ()

ZeroCZ1233

Učebnicový příklad, jak rozjet dokumentární sérii ohledně tématu zasazeným v současném problému. Je to svižné, vyobrazuje všechny extrémy, jimiž se budeme celým seriálem zabývat, nevybírá si strany, jen předkládá všechny zúčastněné v této válce o velké kočky, jež pevně stojí na své straně barikády, avšak cíl s upřímnou lásku k hlavnímu zdroji sváru mají stejný. Velmi dobře fungující úvod bez prostoru pro nudu a plného místa pro překvapení. ()

oasismanik

Dlho čakám na nejakú náhradu Making a murderer a konečne to vyzerá, že Netflix splnil moje sny. Začína to absolútne perfektne, predstavenie totálne bizarných postavičiek, ktoré sú v našich končinách pochopiteľne neznáme. Objektívny úvod držiaci sa faktov, absolútne netušíte na ktorú stranu sa prikloniť...nádhera, tak sa to má robiť, hned idem na dalšiu časť. ()

PaTeXx

Líbí se mi, že se vám tvůrci snaží ukázat dobré i špatné stránky obou hlavních představitelů a vnutit vám jakési dilema u rozhodování mezi antagonistou a protagonistou. Snaží se nám ukázat pouhá fakta a žádné zbytečné úvahy a názory, což cením. Já už mám však svého záporáka vybraného. Tady tyto "slavné" ochránkyně zvířat jsou stejně toxické a otravné jako vegani. ()

vandamator

Dokonalost, podoba s making a murderer obrovská a kvalita také. Zatím jedno z největších seriálových překvapení. Toooop. A Carol mě sere už od prvních minut, má sice asi správný názor, ale její sebe prezentace je příšerná, za to Joe je král. ()

Royaldell

Neskutečný, jak v první polovině jenom čumíte, nemáte tušení,co se děje, kdo je dobrej, kdo je špatnej, jestli je to všechno správný, a v druhý polovině nesnášíte doslova všechny. Na jedné straně je stoprocentní vidlák s muletem, ke kterému cítíte určité sympatie, protože je naprostej bizár, ale zároveň eheh šelmy by neměly být v kleci. Na druhé straně máme ochránkyni divokých kočiček, která brázdí silnice na leopardím kole, nosí batikovaný věci a na hlavě kytičky a pořád se usmívá. Oba dva milují kočky, každej ale jinak. Vpodstatě jsou oba dva stejní, akorát ona je pokrytec a on ne moc empaticky cítící jedinec. Těším se jak to půjde dál, tohle mě fakt baví. ()