Šest tváří Hitlera

• Česko Hilter - Bilancování (viac)
všetky plagáty

Žádná jiná osoba ve dvacátém století nevyvolala větší diskuse mezi historiky a autory životopisů, než Adolf Hitler. Bylo více než 120.000 knih a článků o diktátorovi, které se objevily za posledních 50 let, zdokumentovány v plném rozsahu o nejhorších zločinech v historii, které byly spáchány jím a jeho následovníky. Vyvinuto s pomocí mezinárodně uznávaných historiků, pomocí nově objevených dokumentů, filmů, zvukových nahrávek a rozhovory s očitými svědky, příbuznými.., "Hitlerův - profil" je první komplexní televizní portrét německého diktátora. Každá epizoda se soustředí na jeden aspekt charakteru člověka, který vrhl celý národ do kolektivního šílenství a bezkonkurenční krutosti. (oficiálny text distribútora)

Gmisiycs odpad!

Vy, kdož jste tento seriál hodnotili známkami nadnesenými, zkuste jej znovu shlédnouti a každé slovo poslouchati, jakož i každou frázi či termín. To vše ku prospěchu pravdy obecné, jenž by měla býti potomkům děděna namísto propagandy. Proboha lidé - začněte konečně přemýšlet. Zapomeňte, že v pubertě jste chtěli být přesně opační než rodiče. Stejně jako oni zapněte mozek a alespoň na tu mikrochvíli pochopte, jak nás masírují majitelé pravdy. ()

Lima

HITLER-BILANCOVÁNÍ___6ti dílný bezesporu nejkomplexnější portrét jednoho nechvalně proslulého "zneuznaného malíře". Uvedeno před několika lety na ČT2. ()

Spielbergo

3. díl se celý zabývá postoupením Sudet a napadením Československa. Trochu jiné, než v jiných dokumentech donekonečna omílané stejné informace. ()

• Seriál získal cenu za nejlepší německý televisní dokument. (JoranProvenzano)