Jonáša prídu navštíviť dávni priatelia, ale s následkami operácie sa začne vyrovnávať až s pomocou Emy a Lea. Jonášovi sa páči Ema čoraz viac, no zisťuje, že aj ona bojuje s vlastnými démonmi. Leovi do vznikajúcej partie osud prihrá ďalšieho člena, autistu Adama, ktorý sa zranil pri nehode na motorke. Leo sa pokúša prizvať do partie aj Erika, no ten si stále odmieta priznať, že musí zostať v nemocnici. (TV Markíza)

brasek

Samotná druhá epizóda príbehom nebola až taká zaujímavá ako pilotný diel. Lenže emocionálne skvelé, úsmevné tam kde sa patrí, herecky veľmi výrazné. Teším sa na ďalšiu časť. ()

fabecc1222

Tak pokračuje ždímání emocí, tak jak se dalo čekat. Řemeslně i herecky to stále velmi dobře funguje, ale chtělo by to nějak obzvláštnit, aby to nebylo čistě jen o nemocničních tragédiích. Dalo se čekat, že příjde nějaký depresivní zvrat, tak snad se to po zbytek nebude jen utápět v nějakém čekání na smrt. ()

mira007

Dal jsem druhý díl a naštěstí se ubralo na ždímání citů ( nebo jsem otupěl ) přidalo trochy mystery a nastoupili známé tváře ve vedlejších rolích plus Sarah Aratóová, která u mne vyhrála miss sympatie. Šlape to celkem dobře. ()