Šestnásťročný Jonáš nastúpi do nemocnice s obavou, že ho čaká najťažšia noc v živote. Nečakaného spojenca objaví v mladom rebelovi Leovi a rýchlo zisťuje, že ich spája viac, ako len rovnaká diagnóza. Leo predstaví Jonášovi nežnú, ale komplikovanú Emu, ktorá sa lieči na oddelení pre poruchy príjmu potravy, a zvláštneho chlapca menom Hugo, ktorý je od osudového skoku do bazéna v kóme. Hugovým novým spolubývajúcim sa stane drzý Erik, ktorého zaskočí náhla srdcová príhoda. V Leovi postupne silnie myšlienka založiť partiu, ktorá by držala spolu. A keď sa v nemocnici objaví výnimočný Adam, zdá sa, že by mohol byť počet členov kompletný... (TV Markíza)

fabecc1222

Tak hned od prvního dílu je jasné, že toto bude převážně čistá ždímačka emocí, což je věc, kterou já úplně nevyhledávám a filmařsky ani nechválím. Ono mít ždímání emocí jako primární aspekt seriálu za mě prostě není kvalitní filmařina. Příběh je zatím poměrně čistě a jednoduše nalajnován. Nevím, jestli je úplně chytrý mít v hlavních rolích dva z důvodu nemoci plešaté borce, kteří se mi zatím docela pletli. No je to náhoda, ale začínám se dívat v době jen pár dní po úmrtí Dana Heribána, takže nejvíc emočně na mě zatím působí jeho účast, i vzhledem k okolnostem jeho úmrtí. ()

mira007

Když Jojka přišla se seriálem ze školních lavic Byla jednou jedna škola, Markíza vytasila Pána profesora, když Jojka přišla se seriálem z nemocničního prostředí s rakovinou Jenny , tak Markíza odpověděla tímto. První díl představil několik vážně nemocných dětí/ teenagerů a musím tomu přiznat nějaké plusové body - silný námět, skvělé přirozené herecké výkony neznámých mladých herců a řemeslně to není špatné. Jenže co naplat, emoční destrukce diváka od první do poslední minuty, je to sice ve srovnání s průměrnou tvorbou inteligentní a kvalitní, ale já tak nesnáším seriály o nemocech a umírání, ikdyž se tenhle seriál snaží "pozitivním" feelingem tak další díly asi nedám bez dávky antidepresiv. ()

brasek

Absolútne pozitívne prekvapenie! Jojkárska Jenny nie je nič moc a pri tomto konkurenčnom príbehom podobnom seriály sa nechytá ani minimálne. Červená pásky majú vyvážený príbeh, emočne v poriadku, herci sú nasadení do rolí ktoré im svedčia, tam kde dajú zo seba to najlepšie. Klobúk dole a uvidíme ako to pôjde ďalej. ()

tosastava odpad!

Markíza použila ťažký kaliber na získanie pozornosti jednoduchého diváka. Tým ťažkým kalibrom je rakovina. Aby to malo čo najväčšiu razanciu, zamerali sa na ochorenie detí. Seriál hneď od prvej minúty diváka emocionálne znásilňuje. Ako tak pozerám na hodnotenia, tých jednoduchých divákov ktorí sa radi nechávajú emočne oprcávať je na Slovensku požehnane ()

cortez.sk

Pre mňa veľké prekvapenie emotívny seriál prvá časť chytila za srdce Dúfam že to bude pokračovať takto aj naďalej herecké výkony na relatívne dobrej úrovni osobne som bol prekvapený že je to televízny a slovenský seriál aj keď je na motívy seriálu zo Španielska ()

funesfilm

Prvá časť v znamení silného príbehu a vyrovnaných hereckých výkonov na všetkých úrovniach. Často skĺzne slovenský seriál po čase do slepej ulice plnej podnikateľov, riaditeľov, právnikov a silených hereckých výkonov s prázdnymi dialógmi. Treba veriť, že tento seriál bude na dobrej vlne pokračovať. ()