Camp Cold Brook

Tím lovcov duchov sa v snahe zachrániť svoju televíznu reláciu vyberie na miesto nazývané Camp Cold Brook, kde v deväťdesiatych rokoch prišlo o život viacero detí. Netrvá dlho a zisťujú, že miesto je aj desiatky rokov po incidente stále obývané duchmi, ktorí z nezvaných hostí nie sú nadšení. (Marceloo)

Aceboris

Banda 4roch lovcov duchov , dostane poslednú šancu zachrániť svoju TV show , tak , že musí natočiť niečo čo donúti vydavateľa k tomu aby bola celá ďalšia séria. Hľadajú možnosti kde a hlavne presvedčivo získať nejaké Creppy zábery duchov pre svoj program. Nápady sú rôzne , ale zvíťazí jeden , čo tak skúsiť navštíviť miesto zvané Camp Cold Brook. Tu pred 20 rokmi sa odohrala masová poprava deti , celkovo 28, ktoré sa utopili vo vode. Nápad , dobrý . Znie do presvedčivo, tak poďme do toho. --------------------- V podstate, film nič moc, herecké výkony žiadna sláva . Ale čo sa mi páčilo bola v celku slušná atmosféra a hlavne pekné Creppy prostredie, priam stvorené na natáčanie . Opustené staré Cabiny, v ktorých kedysi bývali deti , vybavenie , ktoré tam ešte je , ale už zapadnuté prachom . Úplne easy , ale chytľavé . Do polovice filmu to uslo , potom to už naberalo akože rozuzlenie čo sa tam vlastne stalo a prečo, a tu to padá , scenárista zabudol čo má ďalej písať , tak napísal niečo čo celý film potopilo. Na druhú stranu, film určite stojí za pozretie a ducharina sama o sebe má veľké čaro hlavne keď to pozeráte po tme a o jednej v noci tak ako ja dnes. Za mám celkom slušne na 5/10 sa to vyšplhalo. ()

misterz

Keby ústredný motív scenára okolo tej čarodejnice nebol taký jalový, mohla z toho byť celkom zaujímavá záležitosť. Samozrejme, ak by sa pridalo na atmosfére a hororových prvkoch. To bu-bu-bu tu bolo vážne veľmi slabé. Taká ducharina pre začiatočníkov povedal by som. Podpriemer. 40/100 ()

Marceloo

Tím lovcov duchov sa v snahe zachrániť svoju televíznu reláciu vyberie na miesto nazývané Camp Cold Brook, kde v deväťdesiatych rokoch prišlo o život viacero detí. Netrvá dlho a zisťujú, že miesto je aj desiatky rokov po incidente stále obývané duchmi, ktorí z nezvaných hostí nie sú nadšení. - Absolútna katastrofa a len ťažko je možné uveriť tomu, že toto niekto v tejto dobe vyprodukuje a ešte do toho dotiahne pár celkom schopných hercov. Už od úvodu je úplne jasné, ako to skončí, a to už keď napíše človek ako ja, ktorého v hororoch prekvapí každá drobnosť, ktorú by dokázalo predvídať aj decko zo škôlky, je čo povedať. Dám tomu hviezdičku naviac za tradične úžasnú Danielle Harris, ktorej materstvo fakt prospelo a je asi jedinou vecou, na ktorú sa tu dá pozerať. Režiséra som pár rokov dozadu považoval za dosť nádejného, ale za tie roky sa nikam neposunul, takže už od neho nečakám nič. Idem si dať My Bloody Valentine v 3D nech si zlepším náladu. + Danielle Harris + herec z House of Wax a Scream Queens ()

Morholt

Parta televizních lovců duchů potřebuje zachránit show opravdovou peckou a tak odjede do zapadlého oklahomského kempu s temnou minulostí. Že se filmaři konečně střetnou s opravdovými strašidly je celkem jasné. Na začátku jsem se musel až smát, jaké to bylo klišé, ale postupem času mě to začalo bavit. Z obsahového hlediska to samozřejmě ničím nepřekvapilo, ale režie dokázala celkem slušně pracovat s napětím, herci nebyli nesympatičtí a jako bonus vidím fakt, že se tvůrci nesnižovali k tomu nadužívat ruční kameru. Jasně, dalo by se přidat ve všech ohledech a konkrétně vizualizace duchů bzla špatná, ale za těch pár šupů je to ucházející a zbytečně podhodnocená jednohubka. 55% ()

oveckaoa

Chlápek má pořád s lovci duchů jelikož poslední dobou, ale nemá sledovanost jde za manažerem televize a domluví se s ním, že natočí jeden díl a pokud bude mít úspěch schválí mu i další řadu. Tak jdou do kempu Cold Brook kde kdysi ženská co by mohla hrát z fleku v pornu přišla o děcko,dala se na čarodějnictví a donutila se zabít 28 lidí z 30. Samozřejmě na ni narazí a ona se pomstí zhruba tak.Ten konec smysl ani nedává pokud jí stačilo zabít už jen 2 lidí tak 29 byl ten technik a 30 ta pipka co chtěla utéct není zde vyloženě řečeno, že to musely být děcka předpokládám li, že na tom táboře byl minimálně jeden dospělý. Pan Palmer nebude asi mít moc talentu tady má 4 horory z nichž jeden má 48 procent (za mě je to těžká sračka teda) jeden 40 jeden ještě není hodnocený a tento má pouze 35 procent. Díky za titulky satanic girl ()