Čo keby...?

USA, (2021–2024), 14 h 42 min (Minutáž: 29–38 min)

Tvorcovia:

A.C. Bradley

Jeffrey Wright, Hayley Atwell, Chadwick Boseman, Dominic Cooper, Sean Gunn, Djimon Hounsou, Samuel L. Jackson, Toby Jones, Neal McDonough, Jeremy Renner (viac)

Prvý animovaný seriál štúdia Marvel Čo keby...? nečakaným spôsobom prepisuje scenáre filmového vesmíru štúdia Marvel a prerozpráva slávne udalosti zo známych filmov. Seriál sa sústreďuje na najslávnejších hrdinov filmového univerza Marvel, pričom mnohým postavám prepožičali hlasy rovnaké hviezdy, ktoré si ich zahrali aj v hraných filmoch. (Disney+)

Recenzie používateľa oveckaoa k tomuto seriálu (12)

Čo keby... svet prišiel o svojich najmocnejších hrdinov? (2021) (S01E03)

První díl What If co jsem viděl jelikož mě zaujal námět. Fury verbuje Avengers akorát jich někdo zabíjí do toho se zde objeví Loki a chce vraha Thora jinak napadne Zemi. Potěšila smrt Hulka a Black Widow 60 procent ()

Čo keby... Doctor Strange prišiel o srdce namiesto rúk? (2021) (S01E04)

Zatím nejlepší díl ( neviděl jsem první , druhý a třetí a ani nechci). Věnuje se to tomu co by se stalo kdyby Dr Strange při nehodě místo  o ruce přišel o ženu tak, že se rozpůlí a jeden se z toho dostane a druhý se ji snaží oživit tak do sebe vsaje cizí bytosti a pokusí se ji oživit což zničí realitu. 80 procent ()

Čo keby... Pozorovateľ porušil svoj sľub? (2021) (S01E09)

Jedna věc co Marvel neumí jsou konce těchto seriálů podělal postupně Lokiho, Falcona a Winter Soldiera a ještě i tohle. Zatímco předchozí  díl byl to nejlepší co kdy vydaly  tohle je proti němu těžká slabota. To, že Killmonger zradí bylo jasné od začátku ten šíp se tam objevil vyloženě náhodně, aby měly jak porazit Ultrona   a celkově akce za moc nestojí. Potitulková scéna úplně zbytečná. 60 procent. ()

Čo keby... sa Nebula pridala k Zboru Nova? (2023) (S02E01)

Ronan zabije Thanose a zaútočí na Xandar vůdkyně Nova Corps zapne štít a on se tam nemůže 50 let dostat. Posuneme se v čase a zjistíme, že Nebula je členkou Nova Corps a řeší vraždu Yondua pak zjistí, že Yondu měl údaje s kódy jak proniknout do sídla Xandaru a vypnout ten štít a někdo ho zabil. Na konci se vytvoří tým Nebula, Kačer Howard, Miek a Korg a jdou bojovat nejlepší pasáž. 80 procent ()

Čo keby... Peter Quill zaútočil na najmocnejších hrdinov Zeme? (2023) (S02E02)

Yondu vydá Star Lorda Egovi a ten mu řekne ať začne expanzi a zničí svět tak Star Lord jezdí po planetách dává tam nějak semínka a ničí je. Přiletí na Zemi  a postaví se mu místní Avengers ve složení Ant Man , Giant Man, Black Panther, Thor a Winter Soldier pak zjistí, že on není zlý, ale zlý je Ego ten mezitím na Zem přiletí taky. Oproti prvnímu dílu je to slabší a nudnější    60 procent. ()

Čo keby... Happy Hogan zachránil Vianoce? (2023) (S02E03)

Zatím první díl ze tří co stojí za hovno. Avengers slaví Vánoce a vběhne tam Hammer co má sérum Hulka a chce ho na sobě vyzkoušet (Proč ho už v sobě neměl hned film neřeší). Získá nějak Iron Legion a Happy Hogan o musí zastavit ten si mezi tím do ebe píchne to sérum tak mutuje v fialové cosi . 40 procent a i to jsem hodný, ()

Čo keby... Iron Man narazil na Veľmajstra? (2023) (S02E04)

Na konci Avengers jak Tony poslal atomovku na Chitauri a spadl na Zemi zpátky se ten pád na Zemi nestal a místo toho dopadl v Sakaaru.  Tam vládne Grandmaster co pořádá závody futuristických aut (něco jak filmy Rallye smrti) dojde tam Gamora a chce zabít Tonyho pak jich oba unese Grandmaster a Tony zjistí, že je Grandmaster zlý a vyzve ho na závod. Pokud vyhraje Grandmaster vyhraje Tonyho zbroj pokud Tony planetu Sakaar. 60 procent kdyby neudělaly z Grandmastera homosexuála  dal bych více. ()

Čo keby... Kapitánka Carterová bojovala s Ničiteľom Hydry? (2023) (S02E05)

Kapitánka Carterová s Black Widow objeví Hydra Stompera (robota hydry) o plní rozkazy hydry a zabíjí agenty Shieldu a jev něm Steve Rogers. Fury ho chce zničit  Kapitánka ne jelikož je to její přítel. Nejvíce zaujme ten konec 60 procent. ()

Čo keby... Kahhori pretvorila svet? (2023) (S02E06)

Poté co Surtur zničí Asgard koluje tesarakt vesmírem až dopadne na Zemi v době indiánů. Posuneme se v čase a indiánka Kahhori utíká před španělskými nájezdníky a spadne do jezera kde spadl ten tesarakt a  získá tak superschopnosti a pomůže svému lidu. 60 procent ()

Čo keby... Hela našla Desať prsteňov? (2023) (S02E07)

Sluníčkovitý díl. Variace na Thora, Thora Ragnarok  a Shang chiho bez Shang chiho. Odin s Hellou dobývají světy, ale Helle to nestačí a chce víc Odinovi se to nelíbí tak jí odejme helmu a pošle na Zemi. Tam potká Mandarina s 10 prsteny a chce jeho prsteny jelikož je slabá on ji porazí ona odejde do Ta La kde ji učí bojovat  Shang Chiho  matka  a mezitím dojde na Zemi  Odin s Asgarďany si pro těch 10 prstenů. Konec nabízel možnost, že by Hella byla něco více než Odin , ale zmohl se jen na to, že spolu  s Mandarinem a Odinem bojují za mír tak, že zklamání. 60 procent ()

Čo keby... Pomstitelia spojily sily vroku 1602? (2023) (S02E08)

Navazujeme na ten díl kdy se Kapitánka Carterová propadla jinam. Je v roce 1602 a dochází tam k trhlinám  jedna odnese královnu a sestru Thora Hellu a on se stane králem a je nasraný na kapitánku Carterovou, že tomu ´´únosu Helly,,   nezabránila a chce ji zatknout.   Ona uteče pomůže jí Kapitán Amerika jako zbojník kde jsou i Winter  soldier a Ant Man (nejtrapnější postava v celém díle) najde Iron Mana a Hulka  a snaží se těm trhlinám zamezit nakonec zjistí, že je to díky někomu kdo se tam dostal z budoucnosti dříve jak Peggy a pošlou ho zpět . 60 procent ()

Čo keby... zasiahol Najvyšší Strange? (2023) (S02E09)

Asi nejlepší díl seriálu a jediný díl co je pochválit. Supreme Strange chce od Peggy pomoct někoho chytit na oplátku ji pošle z roku 1602 do jejího světa ona mu pomáhá, ale pak zjistí, že ta co chce chytit je ta indiánka Kahhari a, že Supreme Strange chytá různé bytosti, chce je hodit   do nějaké výhně  a tím oživit svůj svět a Christine Palmer tak proti němu bojuje a ostatní jí pomáhají. P.s. Supreme Strange dokázal likvidovat své variantyv předchozí sérii  a tady mu nakope prdel obyčejná smrtelnice jen se super sérem  jako vážně?  80 procent ()

Posuny v marvelovském kalendáři

29.12.2021

Přetáčky Doctora Strange zahrnují nová camea

Přetáčky Doctora Strange zahrnují nová camea

21.12.2021

Úspěch Spider-Man: Bez domova a seznámení diváků s konceptem multiverz podle nových zpráv vedlo studio Marvel k rozhodnutí přidat do chystaného pokračování Doctora Strange pár nových cameo scén.… (viac)

Obi-Wan a marvelovky až v roce 2022?

Obi-Wan a marvelovky až v roce 2022?

09.04.2020

Francouzská verze Disney+ vydala tiskovou zprávu, ve které oznámila detaily o chystaných seriálech pro streamovací službu. Kvůli pandemii koronaviru se produkce na většině seriálů musela zastavit a… (viac)