Co jsme viděli, co jsme slyšeli

• USA Things Heard & Seen

Pár z Manhattanu se odstěhuje do starobylé osady v Hudson Valley, kde zjistí, že jejich manželství obestírá zlověstné tajemství, které si nezadá se záhadami prastaré vesnice. (Netflix)

Bozvav

Strašně nudná záležitost, ve které se pomocí zdánlivě reálného konání postav na pozadí znepokojivé a mystické atmosféry tvůrce snaží ucopit neuchopitelné. Kecy, prostě nenapínavý a nezajímavý příběh, jehož atmosféra je přinejmenším nezáživná, dialogy fádní a herecké výkony průměrné. Tudíž není mc na co koukat. hudba táhlá. Za mne protrpěná jedna hvězďule. ()

oveckaoa

Nechápu co ten Netflix letos dělá. V podstatě 2 hodinová verze 3:15 zemřeš bez lekaček a napětí za to s feministickým nádechem (veškeré zlo tvoří muži) . Chlápek s ženskou se stěhují do baráku kde dříve chlap zabil svou ženu a pak sebe mezitím tam ta ženská někoho vidí a tomu chlápkovi hrábne. Problém je v délce přes 2 hodiny jelikož zhruba 1 hodinu se řeší jen to, že ta ženská je anorektička a nic nejí a ten chlap jí to vyčítá. Vše se rozjede zhruba v posledních 30 minutách. P.s. čím jí jako ten duch pomohl v podstatě se tam jen objevil kdyby napsal třeba vzkaz uteč nebo zemřeš udělal by lépe. P.s. 2 ten konec to bylo jako co? ()

Skeksis odpad!

Strata dvoch hodín, počas ktorých som si mohla radšej zafarbiť vlasy, vysušiť ich, a pozerať sa, ako rastú. Škoda hereckých výkonov, ktoré aj tak neboli až také dobré, na aké som pri týchto hercoch zvyknutá. Banálna, navyše nedotiahnutá duchárska kravina s mizernými efektmi. Neviem, prečo som to vlastne pozerala do konca, keď ma nič neprekvapilo... ()

Faustka

A co nám zůstává skryto. … Existují dva světy. Některé dny jsou jasné, hřejivé.. plné slunce a šťastných myšlenek. Jiné jsou zamračené, chladné a prostoupené temnotou zlých skutků. Těch druhých se bojím! Přesto mě něčím přitahují i když má jemná duše trpí. Tím se učím čelit překážkám, které přijdou. Jsem křehká, ale bojuji. Jin a jang. ()

T2

Rozpočet $-miliónovTržby USA Tržby Celosvetovo Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Mne ta ponurá nevyspytateľná atmosféra sedela. Herecky to ústredná dvojica slušne ustojí, potiahne, hlavne Amandu Seyfried mám rád v takýchto skôr vážnejších "dramatických" polohách vie sa v takomto ohľade dobre predať a lakačky v norme. /70%/ ()

• Film vznikl podle stejnojmenného románu „All Things Cease to Appear“ z roku 2016 od Elizabeth Brundage. (SONY_)