Lovci

• Česko Bojovnice (viac)

Samantha O'Harová (Megan Fox) je žoldnierka, ktorá vedie skupinu vojakov na ich odvážnej misii zachrániť rukojemníkov v odľahlej časti Afriky. Misia sa však nepodarí a tím uviazne v divočine, kde musia bojovať o prežitie nielen proti neľútostným miestnym povstalcom, ale odrážať aj útoky rozzúrenej svorky krvilačných levov. (TV Markíza)

verbal

Nasraná zpikačovaná lvice versus prkenná zbotoxovaná piča. Profesionální neumětelská celerita, slizká pozérka a ochrnutá rozkuřovačka režisérů patrně okouřila Baseta natolik, že jedním filmem spláchl do hajzlu svou dosavadní kariéru, čítající například naprosto vynikajícího Šalamouna Kejna, a bezhlavě se vrhnul do hrobu céčkových přiblblostí. A tak tu máme krutohustě přetrénovanou ředitelku speciálního multikulti komanda Barbie Seals, která drží samopal jako anální dildo a jíž byste díky jejímu ostřílenému živočišnému neherectví a precizním „bojovým“ pohybům chromé gazely na šteklích stěží uvěřili i to, kdyby „jakože velela“ teploušské guerille militantních odpůrců mumulendové kontumace potulných psů a koček v Losích Andělicích. Čili je nasnadě, že takto brutální profesionální síla hravě anihiluje i armádu těžce retardovaných mohamedánů, co si v Africe otevřela nejen pervezní sexuální trafiku s mimořádně odpornými běloškami (asi aby paní Liškové příliš nekonkurovaly), ale také vzkvétající velkoobchod s lvovinou, slonovinou, nosorožcovinou, hrochovinou a dalšími ovinami, které si na druhém konci světa producenti těchhle sraček nadšeně kupují jako dekorace interiérů do svých vil v Beverlyho kopcích. A jelikož se ti mentálně atrofovaní, ale jinak veskrze zlí islamisté, prkenně stojíc s nabitým kalašnikovem v ruce, půl hodiny nemohou rozhodnout, jestli se nechat sežrat digilvicí, uplácanou v Malování, nebo zastřelit poliopičou, uplácanou MUDr. Garthem Fisherem, skončí to celé snad ještě šťastněji než potrat Lvího krále. Tu jednu dávám za poměrně vtipný part Kena Winčestra. ()

Morholt

Že Megan Fox umí hrát pouze ve chvíli, kdy špulí zadek u kapoty auta, je věc známá. Tady nešpulí nic. Ale to je jedno, protože v tomto případě obstarává hlavní roli jiná dáma a to lvice. A musím říct, že i asylumáčtí krokosauři a dinokrokové jsou zvládnutí lépe, než tahle šelma. Vlastně jsem ani netušil, že je něco takového možné ještě pustit do světa a tvářit se přitom vážně. 10% za občasné kouzlo nechtěného. ()

Lacike

Rogue: Transformers ex-star story. Konceptom mi to trochu pripomenulo Predátora. Drsné komando najprv v úvode vystrieľa bandu únoscov a následne musí v Africkej divočine čeliť predátorom. Akurát nie sú z vesmíru, ale jedná sa o staré dobre mačkovité šelmy. Najväčší problém filmu sú nevýrazné charaktery, takže medzi prestrelkovým úvodom a finálnym bojom našej bandy so šelmou a jedným teplákovým drsniakom, sa to dosť tiahlo. Na druhej strane to je kompetentne natočené. Akcia je solídna. Nenadchne ale ani nenudí. Len ten prerastený lev je miestami hnusne digitálny. Na druhej strane aj v 200 megových blockbusteroch sa dnes nezriedka nájdu podobne trápne scény. Výsledkom je pohodová akčná jednohubka u ktorej vidno, že sa jej tvorcovia snažili, pre chlapov s chlpatou hruďou, ktorí už majú po krk detské komixovky. 5/10. P.S: nechápem prečo do hlavnej úlohy neobsadili Willisa, Cagea alebo Gibsona. Boli by oveľa uveriteľnejší ako tá pipina a zároveň by sa objavili v niečom lepšom, ako sú ich posledné filmy. ()

ARI50

Tohle mohl být akční nářez, dcera guvernéra katastrofa, neskutečně špatná herečka. Megan taková role nesluší, je to skvělá herečka ale tohle ji nešlo. Vojáci jakože herci nebyli špatní bohužel ani dobří. Co se týče lva tak některé scény byly dobře natočené ale zase některé hodně špatně, takže když to zhrnu, příběh super ale vše okolo se vůbec nepovedlo k donalosti, což je největší škoda. Mohl to být akční nářez plný krve, tak je to hodně slabé ale dá se nato aspoň dívat. ()

M.i.k.e

pokud to tvůrci zamýšleli jako akční komedii,pak bych klidně hvězdu přidal.Bohužel to ale vypadá,že je Rogue myšleno smrtelně vážně a za těchto okolností je to i přes nulová očekávání zklamání.Dějově je to sice takový akčně béčkový standard (záchrana rukojmích - všechno se posere - hodně lidí umře - boj o život - konec),ale ve chvíli kdy na scénu nastoupí ohavná digikočka jde i to málo do kopru.A to pomíjím fakt,že Megan Fox je v roli drsné vojandy asi tak stejně uvěřitelná jako libovolný Babišův projev.Suma sumárum tohle neobstojí ani jako béčkový výplach na jedno použití při rekonvalescenci po lobotomii...30% ()