Příběhy tajného agenta z protidrogové jednotky, univerzitního badatele i truchlící svobodné matky, které se točí okolo smrtelné epidemie závislosti na opioidech. (Netflix)

alisa.upir

Já chápu, jakou zprávu se autorem snažil tímhle filmem divákovi předat, ale vůbec se to nepovedlo. Je to strašně nudný film, s patetickýma dialogama - u konce když ten polda opouštěl policejní budovu, to už jsem úplně zalejzala pod sedačku, trapný až na půdu. Stejná nudná hudba se vleče celým filmem, a vůbec se k tomu nehodí. Ztráta času. ()

Lacike

Taká komornejšia variácia na Traffic. Len namiesto tvrdých drog sa film zaoberá liekmi proti bolesti a je tu menej postáv. Nakoniec sa niektoré línie pekne popreplietajú a vyústenie je dostatočne uspokojúce. Ale vzhľadom na to, že je tu relatívne málo postáv a hrajú ich špičkoví herci, tak ich príbehy sa diváka ani zďaleka nezapôsobia tak ako by mali. Namiesto napätia z toho ako to skončí som pociťoval len zvedavosť a nemal som potrebu komukoľvek držať palce. V tomto trochu mdlom podaní najviac zažiaril Gary Oldman a úplne zbytočná tu je zase Michelle Rodriguezová. Asi si chcela zahrať nejakú normálnu civilnú postavu. Pointa, že veľké liekové korporácie sú všemocné je tak nejak smutným nosením dreva do lesa. Takže výsledkom je taký solídny mix drámy a thrilleru s pidištipkou civilnej akcie na jedno pozretie. 6/10. ()

cenitel

Z počátku moc nebavilo, 3pribehy sledující životy odlišných lidí, ač je spojuje jedna věc - opiáty. Čekal bych od tohoto snímku mnohem více. Od půlky začalo bavit, spousta zajímavých, bohužel nedotažených myšlenek. Autor nevěděl jak má naložit se scénářem, bylo by to na mnohem delší stopáž nebo udělat spíše minisérii 3 dílů. Bohužel film vyšel na Netflixu a za mě se tak úplně nepovedl. Kolikrát mi určitě scény přišli nahodilé ne moc dobře promyšlené. Ve výsledku postrádá význam sestra agenta či samotný závěr. Rozjel více dějových linek, které se nějak zplácali do jedné obrovské koule. Dávám alespoň 60% ()

xxmurphyxx

Na Markízu v piatok večer tak akurát. Úmorná chodička s nudnými dialógmi a plochými postavami, kde sa nič moc nedeje ak nerátam ten vlažný koniec. Téma taká klasika, drogy, fízel v utajení, trošku to celé ozvláštňuje postava okolo Oldmana či Lilly, ale žiaľ všetko je vcelku dosť predvídateľné a skúsenejšieho diváka to nemá čim prekvapiť, čo je celkom škoda, vzhľadom na tú plejádu známych mien. Ale tak aspoň si v tom mohol zahrať ďalší čierny rapper, čo si automaticky myslí, že talent na ,,hudbu'' sa rovná aj talentu hereckému. ()

sedm.1

Z tohoto filmu mám pocit, jakoby se tvůrcům dostali do ruky dva krátké scénáře, které se rozhodli zakomponovat do jednoho velkého celku, jelikož se zřejmě domnívali, že mají cosi společného, což jsem tedy já jen tak mimochodem úplně nevypozoroval, ale ok, každopádně na tom by nebylo asi nic zas až tak špatného, kdyby jim to ovšem v tom celku alespoň nějak fungovalo a drželo pohromadě. Tady jedou na střídačku ale dvě dost nesouvislé dějové linie, které do sebe příliš nezapadají a tato podívaná tak kvůli tomu v podstatě vůbec nefunguje. Navíc obě tyto linie nemají ani příliš podobný styl zpracování, jen se skáče z jednoho příběhu do druhého, a prd z toho. Fakt mám z této podívané zkrátka rozpačité pocity, umocněné navíc tím, že v ostatních ohledech se o zas až tak nepovedený snímek ale nejedná. Casting je totiž plný výrazných a známých jmen, které za sebou určitě nechaly pozitivní stopu, dost mě oslovila chladná, možná až i trochu syrovostí nasáklá atmosféra, potěšili mě ale i závěry obou linií, které se nenesou úplně v happyendové tónu, což vždy potěší, a za plus musím označit i jednotlivé postavy, které mohu též označit za zajímavé a poutavé. Ve výsledku je tak pro mě Crisis docela složité hodnotit, jelikož se ale prostě dějově jedná o fakt mizerně zpracovanou záležitost, půjdu s hodnocením mezi 2* a 3* tentokrát bohužel směrem dolu. ()

• Natáčalo sa od februára 2019 v Montreale a Detroite. (Arsenal83)
  • Když na večírku Dean (Greg Kinnear) řekne: „Ještě víno, prosím,“ utírá si ústa ubrouskem v levé ruce. Hned poté, z druhého úhlu pohledu, má Dean ruku stále u úst, ale ubrousek je pryč. (Johnny.ARN)
  • Letecký noční pohled na Montréal je označen jako „Detroit“. (Johnny.ARN)