Aoi Midori pracuje jako lékárnice v nemocnici. Stará se nejen o léky pacientů, ale také o jejich pohodu, ačkoliv je to nad rámec jejích povinností. Nemůže si pomoct, ale plete se do záležitostí pacientů – chce je poznat, protože si myslí, že jen díky tomu může být opravdu kvalitní lékárnicí. I když jí je dost často vytýkáno, že se moc zabývá jednotlivými pacienty, místo aby pracovala efektivně a rychle, tak její přesvědčení nikdy nezakolísalo. (Zíza)

Zíza

Nemůžu si pomoct, ačkoliv byl seriál poutavý, měl zajímavé herecké obsazení, tak mě nedokázal úplně zasáhnout a tak nějak jsem si nedokázala plně oblíbit hlavní postavu Aoi Midori. Nepřišla mi tak zajímavá jako předchozí role Išihary Satomi (Džimi ni sugoi, Takane no hana, Unnatural), dokonce i její výkon mi přišel slabší, takový bez vášně. Celou dobu jsem musela pochybovat o postupech, nevím proč, neustále se mi zdálo, že to není ono. Nemocniční prostředí, případy; prostě mě to úplně nechytlo. Jistě, byly tam dojímavé chvíle, strašně mě bavili Tanaka Kei a Narita Rjó, ale vlastně jako celek (přestože tam byly osvěžující věci, kdy jsme se hned nezbavili všechno postav a využili je později) mi to přišlo průměrné. Nijak zvlášť nevybočující z hromady jiných pracovních seriálů. Jistě, pěkný průměr, příjemně koukatelné, ale vlastně nic moc navíc to nedá. Ale proč vždycky hledat něco navíc, že? Když to dokáže zabavit i tak. ()