The Beatles: Get Back

Druhá část: Dny 8–16 (E02)

(epizóda)
  • Veľká Británia Part 2: Days 8–16 (viac)
Dokumentárny / Hudobný
Veľká Británia / Nový Zéland, 2021, 2 h 54 min

Réžia:

Peter Jackson

John Lennon (a.z.), Paul McCartney (a.z.), George Harrison (a.z.), Ringo Starr (a.z.)

Po Georgeově odchodu se s ním John, Paul a Ringo setkávají a přesouvají nahrávání do Apple Studios. (Disney+)

YumiOkami

✨zábava na celé odpoledne. skoro tří hodinový díl měl jednoho dlouho očekávaného hosta - billyho prestona. pátý beatle, jak ho john nazval, nesmí při tvoření legendárních songů chybět. beatlesáci také mluvili o výletu do indie a vybírali místo, kde by se mohl odehrávat jejich poslední koncert… ta atmosféra je úžasná. miluju vtípky mezi johnem a paulem a ringovu strašně milou osobnost.✨ ()

Hanys_

John se už trochu víc věnuje muzice, Ringo působí neskutečně znuděně a nezúčastněně, celé to fakt řídí Paul. Líbil se mi rozhovor Beatlů a pár dalších lidí o Johnovi a Yoko, kde vlastně narovinu uznali, že měli určit mantinely hned ze začátku a říct Johnovi, kde si Yoko může a kde už nemůže brát. A Paul to shrnul větou "jsou mladí a chtějí být spolu, tak co." Je to zase šleha. ()

vladi3

Yoko Ono ma tu pekne serie.. Este vacsia stihacka ako ja.. Vyzera, ze John sa bez nej nemohol ani vysrat.. Cele dni tam len sedela, na keru picu tam furt bola? Neskutocne ma irituje... A este aj ten jej skrekot pri jamovani... des... Ale zrod Let it be, zachyteny na kameru, ma dnes absolutne historicku vypovednu hodnotu... Takto sa pise hudobna historia, do psej matere! ()