The Beatles: Get Back

První část: Dny 1–7 (E01)

(epizóda)
  • Veľká Británia Part 1: Days 1–7 (viac)
Dokumentárny / Hudobný
Veľká Británia / Nový Zéland, 2021, 2 h 37 min

Beatles přijíždějí do Twickenham Studios a mají tři týdny, aby dali dohromady 14 písní a koncert. (Disney+)

marhoul

Šupa! Sedím s nima, jsem znovu a zase okouzlena neuvěřitelným charismatem každého z nich. Skvělý materiál, podnětný, kreativní, civilní flashback zpět jako lusk, s pocitem, že to bylo včera. Vynikající spolupráce, sehranost, osobnostní vyzrálost, vzájemný respekt a geniální výsledek. Hobit opět zaboduje, tohle fandy rozseká. Meky to viděl? Nestihl. Škoda!!!! Pokud ale čekáte klasický doku, opatrně. Sedíme a několik dnů zkoušíme.. Tak hezky zkoušíme. Hrajeme si třeba i pro radost.. Pro muzikany a fanoušky The Beatles povinnost. ()

YumiOkami

✨OMG, tak tohle bylo úžasný… jakože miluju beatles a ty věci okolo - skládání songů, přátelské konverzace a tak dále, ale PANEBOŽE. PAUL MCCARTNEY A JEHO VOUSY? já nemůžu dýchat, on je TAK SEXY! souhlasím s citátem od george harrisona: “I think your beard suits you, man.” 🥺✌🏻a na konci jsem samozřejmě brečela. WOW, těším se na part 2✨ ()

Hanys_

Fantastický úvodní díl (byť má cca 2 a půl hodiny). Paul jasný lídr a u jediného očividná snaha dělat muziku - složení Get Back!! (ale fakt byl místy nesnesitelný), John zaláskovaný a ta aura pana muzikanta nikde, chudák George (bylo mi ho líto když předvedl I me Mine a Paul to strhal) a Ringo věčně koukající do blba. Zajímavé řeči o politice a o tom jak udělat závěrečný koncert. 10/10 ()

Horal.P

Tak zase znovu s Beatles v plné parádě. Paul Mc Cartney mě místama příšerně sral, ta jeho samolibost vůči ostatním byla nesnesitelná, ale je možný, že bez toho by se nedostali dál... nevím, Cítil jsem s Harrisonem a chápu, že byl v budoucích letech velmi odtažitý k jakékoli zmínce o Beatles... ,škoda jeho nevyužitého obrovského talentu v dobách Beatles. Peter Jackson vybral parádní materiál, musela to být krásná práce. Snímek vyznívá jinak než film Let it be. Jsou zde vidět rozpory, ale zdaleka ne tolik, jak se z filmu Let it be, zdálo. Krásná seriálová minisérie. ()