Moje Holo láska

• Južná Kórea 나 홀로 그대 (viac)
Južná Kórea, 2020, 10 h 41 min (Minutáž: 50–58 min)

Osamělá žena se nečekaně zamiluje. Vytvoří si pouto k hologramu člověka, který vypadá úplně přesně jako jeho protivný stvořitel. (Netflix)

bulinka

Taký pozerateľný lepší priemer. Efekty hologramu aj príbeh bol super. Hlavná herečka mi prišla až moc naivná a hlúpučká. Zo začiatku, potom sa to zlepšilo. Ostatné postavy v pohode. Páčila sa mi vedľajšia postava, ktorá mala v sebe vnútorný boj, spraviť správnu dobrú vec, alebo sa nechať ovládať a skorumpovať? ()

terez9119

Velmi příjemná záležitost. Netflixu se podařilo udělat lehce nadprůměrné typické Kdrama. Lehkým úvodem mi to připomínalo I am not robot, závěrem pak spíš můj oblíbený Healer. Je tu opravdu všechno. Futuristická umělá inteligence, krásný, geniální hlavní hrdina poznamenaný traumatem z dětství, sympatická hlavní hrdinka s jiným traumatem s dětství, které je však úzce spjato s traumatem hlavního hrdiny (nevím, co by bez toho ti Korejci dělali), starý zlý mocichtivý boháč a ty jejich všudypřítomné kamery. Prostě jako všude jinde. Romantická linka je moc hezká, hlavní hrdinové mají dobrou chemii, líbil se mi ten nápad se SL. Představte si, že milujete dívku, která miluje vaše identické dvojče, které je ve všech směrech mnohem lepší, milejší a empatičtější než vy. Ani linka vedlejšího páru nebyla úplně plochá, takže za mě plus. Z holografických brýlí se, myslím, podařilo vytřískat maximum, oni jsou tím sledováním lidí prostě posedlí. Takže je to přiměřeně vtipné, romantické i akční, zkrácenou stopáží to nemá moc prostor nudit. Lepší průměr. ()

jarah

Asi som od toho seriálu očakávala veľa a tak som listovala epizódani a čakala, kedy sa už konečne začne niečo diať. Správanie hlavnej hrdinky mi väčšinou liezlo na nervy, najradšej by som ju vzala mucholapkou po nose. Prečo scenár robí zo ženských hrdiniek také urevané a nevďačné hlupane je mi úplnou záhadou. Veľmi dobrý motív umelej inteligencie a chytrých okuliarov, ktorých nositeľ ani netuší, že ich používaním pomáha mocným sledovať ľudí v okolí, ostal nevyužitý. Oslovil ma v závere nový predstavený produkt, používanie okuliarov na rozhovor s volanou osobou, ktorá sa vďaka nim objaví pred volajúcim ako hologram. To mohlo vydať na jeden seriál. Neviem sa prinútiť dať lepšie hodnotenie ako 3,5. ()

Deleatur

Plusy: Zajímavost příběhu. Dojemnost romance zvláště v závěru. Chemie mezi hlavní dvoj/trojicí. Junova schopnost odlišit hrané postavy. Sympatičnost umělé inteligence. Mínusy: Ze šprta dělali akčního hrdinu. Nezvládli dobře podložit "přenos zamilovanosti". Hodnocení: 66%. ()

Zíza

Standardní korejská záležitost – máme tu pohledného génia, hrdinku, co trpí nějakým neduhem, takže má problém se socializací, do toho oba mají trauma se společným kořenem; prostě nic originálního. Naštěstí tenhle seriál má jen dvanáct dílů, takže nedochází k takovým těm zbytečným natahovačkám, debilním zvratům ke konci seriálu. I když i zde je jsou tradiční klišé zvraty a odhalení, vlastně to nijak neruší při sledování, vůbec nevadí, že děj je předvídatelný, protože neleze na nervy. Vyprávění se odvíjelo poměrně ustáleným tempem. Hudba nevybočovala, neohromila. Scénář neskrýval nic zázračného. Herecké výkony se držely při zemi. Nejzajímavější charakter mi přišel víceprezident konkurenční IT firmy Baek Chan Sung, ovládaný svým otcem, ale i přes onu zajímavost, nevybočil z průměru svou proměnou. Co si budeme nalhávat, je to koukatelný průměr, který se ani nesnaží ke svému publiku více promlouvat. ()