V tomto příběhu mateřství je počátek koncem, který je počátkem... pro matku i dceru. (Prime Video)

classic

Podzemná železnicaKapitola 10: Mabel, v podstate nie je vôbec nikto iný, než slávna "rebelka" a zároveň matka protagonistky Cory, o ktorej sa tak predtým všade húževnato rozprávalo, keď znalci už vedia, že skrátka opustila svoju neplnoletú dcéru, a k tomu tiež vzala i nohy na plecia, a hor sa odtiaľto kade ľahšie... Niečo tomu ale predchádzalo, čo priamo súviselo s jej kamarátkou Polly, prečo sa vlastne rozhodla opustiť plantáž. A kam sa napokon dostala, o tom sa musíte presvedčiť úplne sami, (a)lebo ešte ani dospelá Cora nepovedala posledné slovo, keďže taktiež príde rada i na ňu, a jej vari záverečné "vykúpenie z väznice otroctva" ? / Vskutku ma zaujala predstaviteľka Mabel, ugandsko-britská herečka Sheila Atimová, ktorá má absolútne výraznú tvár, ktorá je na moje počudovanie rovnako stará, ako tá Thuso Mbeduová, a síce "matka musí byť predsa (o niečo) staršia od svojej dcéry, však" ? ()