liquido26

Klasický noirový milostný trojúhelník z prostředí krasobruslařské show. Jediné, co mi trochu vadilo byla délka, jinak ale to byl příběh zajímavý (i když se dá říct, že v mnoha věcech předvídatelný) a velmi příjemnou změnou bylo právě to prostředí zimního stadionu. Některé scény měly opravdu skvostnou atmosféru, hlavně ke konci. No a na druhou stranu úvodní scéna je docela vtipná :-) ()

Topco

Solídny noirik z netradičného prostredia zimného štadiónu. Bary a kluby nahradil ľad, spevácke čísla zasa krasokorčuliarska show. A ono to stále krásne funguje! Aj napriek tradičnému milostnému trojuholníku sa nedá príbeh úplne predvídať, má čím prekvapiť a s jeho gradáciou sa postupne cibrí aj pôsobivá obrazová stránka: tmavý sklad s rozhýbanou lampou, tiene žalúzii lemujúce interiér izby, žiarivý neón za oknom, ulica plná hmly._ Okrem liquidom26 spomínaného vtipného úvodu dáva čerešničku pravému noirovému finále aj dobrý nápad s neónom. Dlhšia minutáž nevadila, sú pod ňou podpísané tri dlhšie krasokorčuliarske čísla. ()

Atron

Luxusní krasobruslařský noir:-). Žádná překombinovaná zápletka, jen chlap a dvě dámičky. A ty noirové stíny, krása. ()