Janie Prescott (Martha Scott) si má vzít námořníka Sonnyho Phyffa (Dennis O'Keefe), ale svatba se musí odložit, protože jeho loď ještě nedorazila do přístavu. Když konečně zakotví, dostane Sonny od svého otce Hectora (Adolphe Menjou) pro nevěstu živůtek zdobený falešnými diamanty, který sebral své manželce, wagnerovské operní zpěvačce Genye Smetaně (Pola Negri). Svatba se odloží podruhé, protože se ukáže, že bývalý Janiin nápadník Peter Carrington III., prošustroval všechny zpěvaččiny peníze v cinknuté ruletě v Klubu 59 a rodina nemá ani floka. Sonny ovšem prohlásí, že na věno kašle a vezme si Janiii i chudou jako kostelní myš. Otec Hector ale sebere několik přátel a po obřadu i novomanžele a vydají se všichni do Klubu 59, kde se Sonnymu podaří vyhrát slušné peníze. Komplikace následují, když je Hector přistižen v mírně kompromitují pozici se svou přítelkyní zpěvačkou Leslie Quayle (June Havoc). Ještě než se připraví na líbánky, musí Janie nastoupit službu pozorovatelky při náletech a pak je zase Sonny povolán k odjezdu lodi, takže na líbánky jim zbývají jen dva dny. (Peabody)

koval45

Potrhlá komedie, jejíž děj se točí kolem (málem) zmeškané svatby, peněz prohraných v ruletě a zmizení diamantů... Víc si k obsahu netroufám napsat, protože ve filmu bylo tolik zmatků, až mi z toho šla hlava kolem. Je to v podstatě pěkný film se sympatickými postavami a spoustou zábavných nápadů. Herečka zpívající duet sama se sebou, vtípek o obsazení přítelkyně režiséra a animované pasáže (v úvodu, závěru a na tapetě) nejspíš jen tak nezapomenu. Na druhou stranu mi to ale při všech těch bláznivinách přišlo děsně zmatené a tím pádem až trochu nudné, to ale naštěstí zachraňuje krátká stopáž. Film, který stojí za vidění, jen moje očekávání bylo trochu jinde. ()