Vraždy v Pembrokshire

Epizoda 1 (E01)

(epizóda)
Veľká Británia, 2021, 48 min

warrenur

Priemerny otvarak, kde sa jedneho "zo zasuvky vybraneho cold case-u" chopi nova jednotka. Domnieva sa, ze vie totoznost pachatela viacerych nasilnych trestnych cinov. Miestami az prilis dokumentacne a Evans mi tu moc nesedi. Nastastie do toho moc netlacia jeho sukromie, ktore je takmer klisoidne. Uvidime. 50% ()

Anderton

Pilot nového detektívneho seriálu vás nemusí ihneď prikovať k fotelke, ale má hneď niekoľko nezanedbateľných plusov. Prípad sa rozbieha bez zbytočných obkecávačiek, samozrejme poteší prostredie, Evans sa sem skvele hodí a navyše máte dojem, akoby ste si práve pozreli jednu tretinu až polovicu regulérneho filmu bez zbytočného naťahovania. Čo sa z toho vykľuje, uvidíme neskôr, pretože to zatiaľ na extra zvraty nevyzerá, ale všetci budeme radi, ak sa ukáže, že zdanie klame. ()

fabecc1222

První díl je taková klasická otevíračka, ale čekal bych jí spíš u něčeho, co má mnohem víc dílů, tady už jsme ve třetině, ale vyšetřování je v podstatě na začátku. Takže to zatím stojí a padá na Evansově umu a charismatu, vše ostatní se zatím moc neprojevuje. ()