Akčná pecka s Jasonom Stathamom, kde ako neľútostný a mimoriadne naštvaný muž, hnaný túžbou po pomste, sa v utajení zamestná v bezpečnostnej službe prevážajúcej obrovské sumy peňazí, aby odhalil, chytil a kruto potrestal ľudí, ktorí mu chladnokrvne zabili syna. (Magic Box)

Matulko_

Remeselne Guy Ritchie rozhodne nestráca dych a akcia má kadenciu adekvátne zodpovedajúcu počtu vystrelených projektilov. Obsahovo som ale prežíval príliš veľa reminiscencií filmov, ktoré svojou žánrovou plnosťou lietali v oveľa vyšších vzdušných hladinách. A ak by som sa mal spätne rozhodnúť, či si po x-tý krát pozriem Mannov Heat, alebo siahnem po x-tý krát rozhnevanom Jasonovi Stathamovi, tak by rozhodovanie nebolo dlhé. ()

ValtorLP

Musím uznat že nejvíce originální film doposud s nejlepším obsazením herců co mohlo být, kde každý zapadl do své role, hlavně herec @Jason Statham, který se několikrát osvědčil v akčních snímcích a tak jsem při výběru tohoto filmu ani neváhal a naštěstí jsem nebyl vůbec zklamán, velice zajímavá zápletka filmu, podrazy, neočekávaně napínavé scény. V překladu se prostě nudit nebudete. Dokonce i dialogy ve filmu jsou ochuceny humorem, kde se opravdu zasmějete. Za mě určitě 9,5/10 ***** ()

Konstantine

Nejslabší film Guye Ritchieho (Aladina nepočítám). Jason Statham je fajn ve vedlejších rolích, ale celý film prostě neutáhne – na to by musel umět hrát. ()

tonysawer

Guy Ritchie umí, ale představte si, že by film byl malinko lépe vystavěn a chybělo by v něm posledních 5 minut a SPOILER: Ten zlý by vyhrál. Pak by se ten film v mých očích stal budoucí legendou, ale na to neměli koule a hrozně mě to mrzí, že proto nedám 5*, jen lepší 4* ()

ilegal1983

Hoci jednotlive kapitoly nejdu chronologicky po sebe a budu vam tak komplikovat dej je Wrath of Man bezpochyby premyslene dielo.Statham nam zostarol ale s 8mm zbranou to vie zrejme rovnako dobre ako pastou.Trochu mi prisla pomsta synatora(koli nezoradenych po sebe iducich kapitol)ako zvrat ktory nam reziser schvalne podsunul aby pointa nasledovala v tomto smere no vo vysledku tomu napokon tak nie je.V dnesnej dobe musite byt chladny hajzel pretoze inak neprezijete teda aspon nie u Guya Ritchieho.Vyborna hudba a uvodne titulky film vystreluju o level vyssie nez mozno skutocne je.Dost akcie a skvostne prenasledovanie SWATOM v zavere vam privodi napinave situacie.Statham ide ako sialeny pred nicim sa nezastavuje je priamy likvidator ktory spravodlivo usetri len tych naozaj nevinnych.Za mna to na plnu palbu nie je ale mozno nabuduce. ()

karelhura

Při té covidové bídě kdy člověk čumí na nehorázné sr.... a říká si no to snad není možný je to takový světlý bod. Nějaké chybičky by se našli ale nebudu hnidopich a těch 5 tomu dám. Jo a hodně jsem si užíval muziku která  řádně šimrala po kou.... ()

Ondra.T

Akční film bez nápadu, od poloviny postrádá logiku a nudí. spoiler: Od poloviny filmu je to dost nuda- hlavní hrdina svou nečinností nechá postřílet všechny kolegy, pak se záporáci postřílí navzájem sami a na konci se jako zázrakem opět objeví hlavní hrdina a zastřelí toho posledního? A celé se to vleče od půlky ještě hodinu. Ztracenej čas, furt jsem doufal na promyšlenou akci s hlavním hrdinou a ono nic. ()

jabbo123

Řemeslně a scénáristicky vymazlený film, který je inteligentní, nedělá z diváka idiota, má skvělé tempo, perfektně strukturované dialogy, které dávají smysl. Akce je výborná, syrová, surová a nekompromisní. Vedle včera viděné Armády mrtvých od Snydera je tohle mangnum opus. Jenže Snyder je retardovaný a neměli bychom se mu posmívat. Oproti většině Ritchiho snímku mám s tímto jediný problém a to je to, že jsem postupně neměl s kým příliš sympatizovat. Tedy ano (SPOILER ALERT) - Stathamova postava patří jakoby k těm "hodnějším" z těch "špatných" a věřím, že při své zločinecké kariéře umučil ve sklepě jen minimum tátů od rodin, ale pořád je to taky dost velký zmrd a to co se mu stalo, za to mohl do velké míry taky sám. V jediné scéně s bývalou ženou mu to vlastně řekne dost dobře sama - a docela s ní nejde nesouhlasit. Vlastně tam bylo pár vedlejších postav, kterým jsem fandil, (SPOILER ALERT) ale s těmi to nedopadlo zrovna nejlépe. Takže je to prostě další skvěle vykonstruovaný Ritchieho kousek, který nemá vyloženě žádnou vadu, ale mě osobně tolik k srdci nepřiroste, oproti předloňským Gentlemanům, to nemělo pro mě to srdíčko :-). Jinak je to ale výborný film a určitě si ho nenechejte ujít. 80% ()

jethrotull

Hoci Stathama moc nemusim pre jeho sialene a prehnane sceny v inych filmoch,tak toto som si celkom uzil.Ma to pribeh a neustalu akciu a tak za mna spokojnost. ()

majorzeman13

77 %. Nadprůměrný,skvělý akční nářez ! Hudba je dost dobrá. Ritchie a Statham společně natočili povedený snímek roku. Vřele doporučuji vidět ! Stojí to za to!! ()

vanislav

Rozhodně něco, co jsem od GR nečekal. Film je vlastně v každém okamžiku průměr. Zápletku filmu vám prakticky prozradí název. Bystrý divák se dovtípí o co jde během první přestřelky. Akční scény neurazí, ale nenadchnou. To samé kamera zvuk atd. Ale tak nějak na film prostě musíte koukat až do konce a najednou si řeknete: Ona to byla vlastně fakt luxusní pecka. Jak se říká nakonci jiného filmu od stejného řežiséra: Když chcete být králem džungle, nestačí se jen tak chovat. Vy jím musíte být. A nesmí o tom být pochyb. Protože to pak plodí jen chaos a vlastní zkázu.....to mám od své královny :) ()

McGuffin

Nevypadá jako Rozhněvaný muž, Wrath of Man, když v Los Angeles na jeho první směně s převozem peněz přepadnou firemní obrněnou dodávku lupiči a on je do jednoho chladnokrevně vyřídí. V práci je za hrdinu, při předchozím přepadení peníze zmizely a lupiči oba řidiče a svědky zabili. Na svém místě je i při dalším rozsáhlém válku připomínajícím přepadení a profesionální lupiče v té vřavě znovu jednoho po druhém pozabíjí. Jak to podle filmu Le Convoyeur Ivan Atkinson, Marn Davies a též režírující produkční Guy Ritchie updatovali. Chtěl se pomstít, pomstil se, přežil. P.S. To je zpráva o příběhu, ne o filmu z něj. www.macguffin.cz ()

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra

18.06.2022

Ritchie válečnou novinku pořizuje Amazon

Ritchie válečnou novinku pořizuje Amazon

13.01.2022

Guy Ritchie v posledních letech sype filmy jako nikdo jiný. A navíc velmi dobré! Po skvělém Rozhněvaném muži a výborných Gentlemanech se od něj už v březnu letošního roku dočkáme Operace Fortune, na… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD