Laura a Massimo se vrací na scénu v ještě lepší formě. Situaci ale milencům komplikují Massimova rodina a záhadný muž, který se uchází o Lauru. (Netflix)

mira007

Pokračování polské erotické hitovky Netflixu je nepřekvapující - něco, co je jako jen zfilmovaná lyrická změť sexuálních fantazií nějaké Polky, která o tom napsala romám , který nemá hlavu ani patu.  Od první do poslední minuty sex, ikdyž paradoxně tam není ani moc nahoty, ale vystajlovaný sexualizovaný životní styl horních deseti včetně sexy aut, vil a slunečních brýlí. Nedivím se, že tomu tady sázejí odpad, ale pro mne to je geniální bejkárna, protože, aby tomu všichni dali ostentativně odpad, tak to zkoukli od začátku do konce. Já těmhle filmům budu dávat odpad, až tady natočíme aspoň první český erotický film, který má hlavu a patu ( ... fuj teď jsem si vzpoměl na Bouru v žánrovém omylu Playgirls ) ()

kingik

Jacku, ukaž svého jacka! A ono nic. Polská kinematografie nebyla od dob Čtyři z tanku a pes explicitnější. I tentokrát má divák o zábavu postaráno, a nejvíce se zabaví takzvaní počtáři, tedy kategorie diváků, která ráda počítá kolikrát se za film objeví přirození. Psí kulky z válečného seriálu nahradil klín Anny Marie Sieklucke, jehož chuťové kvality testuje Michele Morrone. Italský hřebec a polská klisna jsou v pokračování hitu od Netflixu sezdaným párem a užívají si vrchovatě sexuálních hrátek. Ovšem na scénu nečekaně vstupuje nevěra z mužovi strany, také (španělský) zahradník, který tentokrát není vrahem, a v ohrožení je i letité příměří mezi dvěma sicilskými mafiánskými klany. A na závěr přijde nečekané rozuzlení celé zápletky (spoiler - s dvojníky). A nečekaný závěr celkově pozvedává nevyrovnané divácké dojmy. Kdyby film stále neměl náběh do částečně parodické telenovely, určitě by se dal brát více vážně. Takhle je to spíše erotická (skoro) fraška protkaná afektovanými pop songy a zpomalenými záběry koitu, přičemž nechybí příjemný vizuál a kvalitní kamera. A nad všemi atributy trůní Anna Maria Sieklucka, která svým pružným tělem zastíní tvůrčí nedostatky. A s výpomocí lepých kolegyň Magdaleny Lamparske a Nataszi Urbanska je to taková provokativnější reklama na ženské půvaby, kterých v polských končinách je zjevně přehršel. Takže proč si neudělat filmový výlet za sluncem, mořem a sexem. 7/10 ()

Anet21 odpad!

⚪Ak prvý diel aspoň spĺňal parametre filmu, dvojku možno označiť iba ako zostrih hudobných videí či porno, z ktorého vystrihnete sex a zostanú len hrané scénky. Oboje nemá žiadnu úroveň, aj slepý spozná, že už minúta sledovania je premárneným časom a brať vážne to nemôže ani tá najzúfalejšia štyridsiatnička.⚪Prvú hodinu tvoria iba za sebou veľmi zle nastrihané hudobné videá, teda obrazy kadečoho s hudobným popovým soundtrackom, scény na seba často ani nenadväzujú, objasnenie záveru prvého dielu (tunelová scéna) sa nekoná, scenárista si absolútne neláme hlavu s logikou, čiže v jednej scéne má herečka krátke blond vlasy, v druhej už dlhé hnedé a nijako sa to nekomentuje, rovnako to, že hrdinka slúži iba ako matrac a diera pre hlavného hrdinu má byť považované za sexi romantickú fantáziu (???) a to, že o sebe hlavné postavy nevedia absolútne nič, keďže medzi nimi okrem sexu neprebehol jeden zmysluplný dialóg je čerešnička.⚪Aj tie najhlúpejšie romantické filmy a knihy z červenej knižnice pôsobia proti tomuto filmu ako vysoké umenie. Je viditeľné, že komerčný ,,úspech" jednotky chcel niekto veľmi silno ,,vydojiť," a tak sa snažil pridať v dvojke ešte viac bizáru, ktorý v jednotke ASI zaujal. Takže hneď prvá scéna je erotická, a potom pravidelne asi každá druhá, pričom už po prvej začne tento ,,trend" súdneho diváka pekne s*ať a ostatné radšej, pre zachovanie si zdravého rozumu, preskáče.⚪ Záver s mafiánskym vybavovaním si účtov je už vyslovená (nechcená) paródia, spomalený záber utekajúcej a postrelenej hrdinky je v kontexte filmu pre diváka skôr uspokojivý.⚪Ako bizár na jedno líné nedělní odpoledne dobré, miera smiechu a cringeu je asi na rovnakej úrovni. Kto tvrdí, že napr. The Room je najhorší najvtipnejší film, mal by si pozrieť toto a isto zmení názor. Kto k filmu pristupuje s vážnosťou, Pán Boh mu pomáhaj.⚪ ()

BOURQUE

To čo postrácala prvá časť, čiastočne obsahuje tá druhá. (Pomerne veľkým nedostatkom je nedostatočné spracovanie, vyhodnotenie a interpretácia udalostí, ktorými skončila prvá časť.) Emocionálne (nemyslím na sex) sa jedná o malý krok dopredu, ale z hľadiska scenáru a vedenia príbehu to opäť zápasí s veľkými nedostatkami. P.S.: Vášnivé scény však (opäť) nemajú chybu. Osobné hodnotenie: 62% (**) ()

Xanthe odpad!

Jednička byla děsná, dvojka nečekaně ještě o dost horší. Kdybych nevěděla, že jde o celovečerní film, myslela bych si, že sleduju nějaké noční 18+ hudební videopásmo na MTV. Tipuju, že soundtrack list byl obsáhlejší než samotný scénář. Tolik sexu a přitom taková nuda. Absence děje, krkolomné dialogy k smíchu, herci afektovaní..., prostě všechno špatně. ()

• Pláž, na kterou vezme Nacho (Simone Susinna) Lauru (Anna-Maria Sieklucka), je Cala Luna na východě Sardinie. Když říká, že se tam dá dostat jen po moři, nemá úplně pravdu. Na pláž vede stará turistická stezka. Dá se projít jen v obdobích sucha a cesta trvá asi 6 hodin. (Ficik)
  • Záběry s Lamborghini Urus byly točeny u města Cala Gonone. (Ficik)
  • Natáčalo sa vo Varšave a na viacerých miestach v Taliansku. (MikaelSVK)