Youngman Duran vyšetřuje sérii záhadného mrzačení dobytka v rezervaci v Novém Mexiku. Britský vědec Philip Payne zjistí, že je to dílo netopýrů, kteří byli infikováni morem. Jak se šíří po celé oblasti infikují každého, kdo se jim připlete do cesty. Philip a Youngman spojí síly s Annou Dillon, mladou studentkou medicíny, která provozuje zchátralou kliniku a začnou sledovat netopýry do jejich doupěte. (Hans.)

Campbell

Snad první film kde zabíjely netopíři. A dopadlo to podle mého dobře. Sice je to těžce zdlouhavý ale i tak se mi na to dobře koukalo. Warner je tvrďák ale tady ho dostávají netopíři kteří jsou úžasní a i ty loutky vypdaj věrohodně. Poslední půlhodinu jsem byl naplej jak kšandy. Jen škoda přepálené stopáže a nudné první půlhodiny kterou bych vypustil. Ale i tak se mi film líbil a pro lidi co maj rádi nature amok vřele doporučil. ()

corpsy

Akcie z netopiermi je tu poskromne a na to, aký je film dlhý, je to veľké negatívum. Podobne ich trikové prevedenie, na to aké kapacity sa na snímku podieľali ( napr. Carlo Rambaldi ), je dosť nevydarené. Tieto veci robia z tohto eko-hororu horšie dielo, než by sa patrilo. Potenciál tu bol. ()