Trying

Veľká Británia, (2020–2024), 15 h 19 min (Minutáž: 26–33 min)

Tvorcovia:

Andy Wolton

Scenár:

Andy Wolton

Esther Smith, Rafe Spall, Imelda Staunton, Sarah Niles, Robyn Cara, Simon Bubb, Ophelia Lovibond, Oliver Chris, Phil Davis, Paula Wilcox, Peter Bramhill (viac)

Jediné, po čem Nikki a Jason touží, je dítě. To ovšem mít nemůžou. Rozhodnou se tedy pro adopci. Usoudí adopční komise, že jsou připraveni být rodiči, i když mají hrozné přátele, šílené rodiny a naprosto chaotický život? (Apple TV+)

Malarkey

Lidsky příjemná záležitost z milého prostředí londýnské čtvrti v Camdenu. Nečekejte z toho nic zásadního, vtipné je to také jen tak na půl. Jako odpočinek a relax ale tento osmidílný seriál funguje poměrně obstojně. ()

JimmyII

Neskutečně příjemná britská záležitost, která je třeskutě vtipná a přitom hluboce lidská. Chemie mezi Rafem Spallem a Esther Smith je nakažlivá. Ultimátní feel good. ()

kenkaku

1.řada: ***** V první řadě je potřeba si uvědomit, že jde o seriál z UK = obsahuje anglický humor. Epizody mají po 1/2 hodině a každá obsahuje jeden až dva geniální vtipy (a pár dalších průměrných). Jako celek to funguje bezvadně a casting je naprosto perfektní. 2.řada: ***** Přijde mi, že přibylo “vážných témat” a Nikki trochu změnila charakter (přijde mi víc labilní), nicméně to nijak nesnižuje kvalitu dílů (myšleno v porcích humoru) a nápadech kam děj posouvat. Série se netočí sv kruhu a to dost seriálu pomáhá. 3.řada: **** Vážných témat opět přibylo a to škodí tématu. Celá série obsahuje dvě fenomenální epizody (první a poslední). Zbytek je jen takové povinné vyplnění, kdy humor lehce kulhal. I tak (stále) nejlepší počin na AppleTV. ()

mclenin

Ultimátna feel-good záležitosť romanticko-dramaticko-komediálneho charakteru, so sympatickým obsadením a výborným soundtrackom, ktorá zahreje na duši. Niekedy viac netreba. ()

barteca

Takže opět skvělý scénář popisující peripetie páru na cestě k osvojení, není to pojato existenciálně dramato, ale pepří to britský sarkasmus, herci hrají jak o život. Sláva Británii ! ()

Eddemi

Pacilo sa mi, ze nebola horsia a lepsia seria. Zatial si to udrzuje svoje nastavenie, nechyba humor, napatie, rodinna atmoska. Velmi prijemne obsadenie, aj stopaz. Love it! ()

MatoPalkes

Nesmierne sympatický pár, skutočne skvele vybraná ústredná dvojica. Do toho milé vedľajšie postavy a štipka britského humoru. Úžasné prekvapenie. ()

Bakosik

Osobitý seriál, sledující příběh páru v Londýně, který se snaží adoptovat děti. Trochu jsem se bál anglického stylu, protože ho moc nemusím. Ovšem tento seriál mě dostal a třetí sérii jsem prožíval s postavami. Jsem zvědav, kam seriál zamíří v další sérii. Můžu vřele doporučit. ()