Dodge (Liam Hemsworth) sa zúfalo snaží postarať o svoju tehotnú manželku skôr, ako podľahne smrteľnej chorobe. Prijme ponuku na účasť v hre o život, v ktorej čoskoro zistí, že nie je lovec, ale korisť. (Game90)

MoiJe

Dobrý nápad, dobrí herci. Ale omg aké hlúpe prevedenie. Nič počas lovu nedáva zmysel a Dodge sa chová tak, že by sa rozhodne nad priemer dostať nemal, vyviazava len úplne debilnými náhodami ako z animovanej skeče. Nemala som problém dosledovať, ale pocit premárneného potenciálu bol silný. Čo si tak spomínam, ako alternatívu odporúčam skôr The Player z 2015. ()

Equilita

Most Dangerous Game je vďaka svojej stopáži seriálová jednohubka. Jediné, čo mi trochu uniká, je logika 6 až 10 minútových epizód. Všetko by sa v pohode vtesnalo do vkusných 3 častí a seriál by bol hneď o 50% menej otravný. Čo sa týka obsadenia, v prvom rade stojí za to vyzdvihnúť vždy zaručenú eleganciu a finesu Christopha Waltza. Liam Hemsworth sa hlavnej úlohy zhostil taktiež dobre, keďže už má s podobným "žánrom" skúsenosti z Hunger Games. Neviem sa ale ubrániť pocitu, že poslednom čase toho na túto tému vzniká akosi moc a neviem, či to človeka ešte má čím prekvapiť. Úspešnosť týchto vecí asi ide ruka v ruke s fascináciou z témy samotnej, nie túžbou dostať niečo viac. Mne to ale zrejme nestačí, preto 3* a rozporuplné pocity k tomu. ()

M.i.k.e

solidní akčně thrillerová jednohubka, která neurazí, ale díky své neoriginalitě a použitým klišé ani vyloženě nenadchne.Akce je v pohodě, stejně jako záporáci a ani hlavní hrdina se nechová vyloženě nelogicky.Trochu sice nevyšla jakási snaha o zvrat, protože ten se dal předpokládat prakticky od začátku, ale jinak Most Dangerous Game funguje jak má a svůj účel nenáročné zábavy plní v pohodě.Viděl jsem "filmovou" verzi a ta by s klidem unesla zkrácení o 10-15 minut.U rozsekání na pidi epizody to možná takový problém nebude a víc jak dvouhodinová délka nebude tolik znát...65% ()

pepazapo

Seriál Most Dangerous Game od Služby Quibi,která dnes už neexistuje je napínavý od začátku do konce sledujeme zde převážně dvě postavy Dogde Tynese tváří Liama Hemswortha A pak je tu postava Milese Sellarse kterého hraje charismatický herec Christoph Waltz a ten si svou postavu velmi užívá a právem dokazuje že patří mezi světové herce i když mají epizody okolo deseti minut Christoph Waltz si dokáže upoutat Vaší pozornost a Liam Hemsworth mu zdárně sekunduje seriál připomíná filmy jako Hunger games, Hra Od Davida Finchera a Lov od Craiga Zobela.Už je také potvzena druhá série, která se  bude vysilat na službe Roku a děj se tentokrát bude odehrávat v New Yorku a Hlavní postahu ztvární herec David Castañeda a vrátí se i  Christoph Waltz   Seriál mohu jenom doporučit a těším se na druhou sérii. ()

vyfuk

Quibi vstoupila na trh lehce nešťastně. Ať už v rámci světové pandemie a nebo určitým nezájmem publika. V něčem si za to může sám, jako příklad v tom, že mnoho obsahu je víceméně nezajímavý. Nebo nekvalitní. Ale začátek nebyl tak špatný. Zrovna tento počin se dá jednoduše brát jako jeden normálně dlouhý film, ale s nepřirozeně velkým množstvím zvratů. Které ale v koncepci tohoto jakoby seriálu to nějak funguje. Nutno říci, že mnoho věcí je bláznivých, nelogických a irelevantních, ale nějaké nápady hezké, neotřelé a s postřehem. Je to dosti zvláštní, ale toto dohromady dává jeden z mála seriálů letošního roku, který mě vlastně bavil. Hlavně kvůli malým dopaminovým dávkám seriálových epizod. V celku hezky rozprostřený vesmír příběhu, který by si klidně zasloužil spin-off nebo pokračování. Ale jako vždy si dokážu představit jak by ho dosrali. Malé, úderné, v celku originální, dobře zahrané s příjemnými tvářemi. U mě dobrý. Někdy tragicky divný, ale dobrý. ()

• Inšpirované rovnomennou poviedkou z roku 1924 od Richarda Connella. (Game90)
  • Napriek tomu, že sa celý deň filmu odohráva v Detroite, tak filmári pracovali iba v Kanade, na viacerých miestach v provincii Ontário. (MikaelSVK)