Po hlavě

všetky plagáty
TV spot

Mladý ale ne moc perspektivní Indy (Petr Buchta) je fakt smolař. Jak jinak by se mu „poštěstilo” přijít prakticky v tu samou chvíli o práci i o holku? Jediné, co mu zbývá, jsou skvělé nápady. Ty se rodí v hypermoderním řídícím centru, kde operuje Indyho mozek (Igor Chmela). Indy svému mozku pozorně naslouchá, ale ne vždycky poslechne, co mu radí. A mezitím kolem propuká chaos. Věci zřídka dopadnou, tak jak si Indy představuje, i když si je pečlivě naplánuje. Jako když potřebuje spolubydlící, aby po vyhazovu utáhl byt. Rozhodne se spojit příjemné s užitečným a nastěhuje k sobě krásnou a sympatickou Evu (Barbora Mottlová). Myslí si, že spojil příjemné s užitečným a že z příjemné nové spolubydlící by se mohla vyklubat taky fajn kámoška a možná ještě něco víc… jenže zase se plete! Indymu nepomáhá jeho mozek, ani kamarád Viktor (Filip Kaňkovský). A postupně zjišťuje, že navzdory neštěstí v lásce okolností nepřejí jeho štěstí v hazardních hrách, trpí syndromem vyhoření a krizí sexuální identity, riskuje rande naslepo, zaplete se s transvestitou a zažije ještě hodině dalších zábavně trapných příhod - a hlavně nehod. (TV Prima Cool)

TV spot

Marze

Po hlavě je prvním vlastním domácím příspěvkem stanice Prima Cool, zaměřené na alternativní publikum. V tomto dílku stejně jakou podobných prvotin zvítězila forma nad obsahem. Trochu mi to připomíná Partičku a asi se to snažilo neúspěšně podobat Teorii velkého třesku. Více jsem se bavil , když byl na scéně mozek hrdiny , než on sám. ()

angel74

Vzhledem k délce jednotlivých dílů jsem se tímhle sitcomem přeci jen prokousala až do konce. Vulgarita byla přílišná, vtipu nemnoho, ale pár humorných okamžiků se nakonec našlo. Nejvíc mě asi zaujaly dobře zvolené hudební fláky k jednotlivým situacím napříč celým seriálem. V procentech bych to neviděla tak brutálně, jak to tady vypadá, ale žádná velká hitparáda to taky není. ()