septic

nějak jsem se nedokázal vžít do diskuzí černošské komunity na přelomu osmdesátých let, což mi mírně zabraňuje být objektivní k celku. Kamera měla pár nápadů, ale nejsou úplně dobře uchopené. Hudba dost slušná a pasuje. Příběh samotný je celkem prdel, ale spíš jen úsměvně. Za mě je třeba větší zábava v řemeslně podobném filmu odpadově hodnocené Smash Cut. Na to bych se mohl dívat pořád dokola. Na Bad Hair zítra zapomenu ()

Ja.Malachi

celkom slušné triky -nápad..len to prevedenie..a niektoré černošské "herečky"..stráááášne afektujú-prehrávajú...neviem či je to ich mentá..lita..alebo že je to frajerina ..ako súdrzuzi z ndr hovoria "cooool"... ()

MikeZ

Kdyby se Simien více opřel do idey prokletých vlasů zosobňujících utrpení otroků (což je tam implicitně naznačeno), mohl z toho být inteligentní horor/metafora na úrovni Babadooka nebo Relic. Bohužel si nakonec vybral radši čarodějnice, takže mu z toho vyšel brak. Společensky uvědomělý brak, ale pořád brak. 6/10 ()

Morholt

Zubaté černošce se splašily vlasy. Ze začátku je všechno v pohodě. Vlasy jsou šik, samočesací, dokáží zastoupit hygienické pomůcky a když na to přijde, ubrání svojí majitelku před sexuchtivým domácím. Jenže postupem času jsou vlasy agresivnější a krvelačnější a tak s nimi musí děvče něco udělat. Premisa je správně ulítlá a když to zlotřilá paruka rozjede, je se na co dívat. Lehký protirasistický podtext je tady zcela na místě a to vč. vysvětlení, které sahá do otrokářských dob, takže ani tady problém. Horší je, že to začne být pořádně zábavné až v cca poslední třetině. Do té doby je to defilé nehezkých a nesympatických lidí, kteří blábolí věci, které mi šly jedním uchem dovnitř a druhým ven. Škoda. Mohlo to být víc než jen průměrné. 50% ()