Meng yi tian qi

Shen Zhao Er je jediná, která přežila vraždu své rodiny. Nyní, s cílem očistit otcovo jméno a pomstít smrt svých rodičů, se převlékne za muže, aby mohla studovat medicínu. Díky tomu se stane doktorem a dostane se i na panství Ji, kde kdysi sloužil právě její otec, též doktor. Vše se však zkomplikuje, když hlava panství Ji zjistí, že je žena a bude z ní chtít udělat svou manželku. (angelbooks)

angelbooks

Velmi zajímavý námět, který rozhodně nezklame, ale ani ve vás nezanechá extra silné pocity. Dávám zaslouženě 4*, protože myslím, že kdybych dala o jednu méně, pak bych této sérii křivdila. Něco k filmů (nebojte, vyhnu se spoilerům) - ze začátku je zajímavé, jakými situacemi si hlavní hrdinka, či zda chcete převlečený hrdina, musí procházet. Mnohdy i vtipné situace, ze kterých se kolikrát dostane jen díky své výřečnosti. Na druhé straně přísný, i přímý, mladý kapitán, kterého pronásledují noční můry. Zvládne jej doktor vyléčit? Později se do toho zamotají city - jak by ne, když má jít o romantiku, na kterou divák rád počká - a i trochu taškaření (politika, rodina, atd., však to znáte). :D Co se týká konce, byla jsem fakt nervózní, jak to dopadne. Snad jsem byla ještě víc nervóznější, než když jsem čekala, kdy a jak přijde na to, že je to doktor... doktorka. :D Trochu mě mrzelo, jak skrýval pravdu, ale po shlédnutí posledních minut, jsem jej pochopila. To je asi vše, co bych k tomu dodala. Přeji příjemnou podívanou, :) ()

Lex.San

Pokud si chcete odpočinout od komplikovaných příběhů s tragickým koncem, tak zkuste tenhle. Dr. Cutie je milým a odpočinkovým seriálem, který pobaví. Postavy jsou sympatické a příběh nikoho neurazí. Hlavní hrdince jsem fandil a líbilo se mi, jak se dokázala poprat s nejednou situací. A že jí to všichni ti chlapi okolo nijak neusnadňovali. Od sledování odcházím více než spokojen – slabé 4* (7,9/10) ()

Braenn.

Nejdřív jsem se díky názvu bála, že půjde o klasickou sladkou kostýmovou minisérii na téma "blboučký příběh hledá blboučkého diváka". A byla jsem příjemně překvapena. Sice to není dějově nejostřejší tužka v penále čínské produkce, ale rozhodně je to koukatelné. Asi bych řekla, pro holky. Je tam jakýs takýs dějový příběh s klasickým schématem on/ona se znají z dětství + strašlivá tragédie + tajná láska vedlejší postavy + rodina je proti... na konci se dostaví i trochu intrik, ale většinu seriálu budeme sledovat peripetie krásné, chamtivé a chytré hlavní hrdinky, založené na jejím převleku za lékaře... Shrnutí? Je to vtipné, je to milé, je to něžné, celkem to ubíhá. A jsem v pokušení přidat hvězdu za to, že hrdince její převlek většinou věřím.  V rámci žánru pěkný průměr. ()