Exorcism at 60,000 Feet

JASON_X

Už skvělý úvod z vyvražděného domu dává tušit, že se nebude jednat o žádnou podřadnou neumětelskou komedii. A vzápětí se divák ocitne na palubě letadla Viet Kong Airways se svéráznými pasažéry i posádkou a začně být bombardován téměř nepřetržitým proudem vtipných, nechutných, nebo spíš vtipně nechutných gagů. Filmařská, scénáristická, herecká i výpravná stránka filmu je překvapivě kvalitní a pokud si nepotrpíte na příliš intelektuální humor, ale zároveň dáváte přednost humoru aspoň trochu chytrému před humorem prvoplánově přízemním, mohli byste být spokojeni. Kadence i kvalita vtipných scén sice směrem ke konci poněkud polevuje, ale výsledný dojem mi stejně zůstal vysoce nadprůměrný. Z herců bych rád vypíchnul třeba lehce šíleného pilota Henriksena, nebo Bai Ling coby na ženskou přeoperovanou letušku, díky jejíž filmografii jsem tenhle trestuhodně pozapomenutý a nedoceněný béčkový majstrštyk objevil. ()

pornogrind

Měl jsem chuť na nějakou oddechovku u který bych mohl vypnout mozek. Navíc jsem měl tenhle film v merku už delší dobu takže pro mě byl jasnou volbou. Teď už k samotnýmu filmu. Nenudil jsem se ale popravdě jsem čekal větší prdel. Začátek je luxusní a celkem navnadil. I dál se tu najde pár vtipnejch scén ale nic z čeho bych si uchcal do textilu. Na můj vkus je tam toho humoru prostě málo na to abych mohl přidat i tu třetí hvězdu. Za mě prostě mírný zklamání. PS: Jsem rád, že jsem zase po delší době viděl Billa Moseleyho. ()