Reklama

Reklama

Snake Eyes: G.I. Joe Origins

  • USA Snake Eyes (neoficiálny názov) (viac)
Trailer 1

Obsahy(1)

Čo človeka privedie k tomu, že chce zasvätiť svoj život fyzickej likvidácii grázlov všetkého druhu? V prípade muža prezývaného Snake Eyes bola hlavnou motiváciou stará dobrá pomsta. Po násilnej smrti otca sa vydal na nebezpečnú a krvavú cestu, ktorá pre neho skôr alebo neskôr nemohla dopadnúť dobre. Našťastie stretol Tommyho (fanúšikovia fenoménu G. I. Joe ho poznajú pod prezývkou Storm Shadow), vznešeného japonského bojovníka, ktorý ho vzal do svojej krajiny a umožnil mu trénovať v radoch členov prastarého bojového klanu. Kód cti, ktorý jeho členovia dodržiavajú, stavia Snake Eyes pred zásadné dilemy. Napríklad – môže byť túžba po pomste tou jedinou ľudskou motiváciou? Priateľstvo s Tommym ho núti dodržiavať “správne” pravidlá klanu, túžba pomstiť otca za každú cenu ho však neustále láka na scestie. Lavírovať medzi dobrom a zlom sa nedá dlho, zvlášť keď do osudov hrdinov príbehu vstúpi Cobra – mocná organizácia, ktorá túži po vláde nad svetom a je ochotná pre ňu ísť doslova cez mŕtvoly. (CinemArt SK)

(viac)

Videá (8)

Trailer 1

Recenzie (140)

tron 

všetky recenzie užívateľa

Hm. Asi som jediný na planéte, kto od toho čakal viac. Čakal som nedocenený film s výbornými akčnými scénami a áno, akcia napokon bola dobrá, ale k závratnej a vynikajúcej mala fakt ďaleko. Ťažko tomu ale niečo vyčítať, je to proste solídne akčné béčko, ktoré síce trvá absurdné dve hodiny, ale nejak enormne to nevadí a hlavný hrdina je sympaťák. Niečo medzi 2* a 3*. Dávam 3*, lebo som v živote videl už stokrát horšie filmy. ()

MrHlad 

všetky recenzie užívateľa

Origin nejslavnějšího člena G.I. Joe je sympaticky jednoduché, ale celkem zábavné akční béčko, které co se akce samotné týče kope většinu času hollywoodský průměr, ale občas dovede příjemně překvapit. Schwentke navíc s akcí nešetří a když už si mají lidi povídat, je to alespoň v krásně kýčovitém „japonském“ prostředí plném neonů a meditačních zahrad. Zábavná blbina, která ví, že se v ní musí pořád něco dít, aby se člověk nezačal nudit. Na první hollywoodskou ligu to není, na příjemně strávené dvě hodiny v kině to stačí. Pokud člověk ví, do čeho jde.   ()

Reklama

Lima 

všetky recenzie užívateľa

Zářný příklad toho, že dnes psát scenáře k hollywoodským blockbusterům je jako pobírat sociální dávky, to musí být lahoda. Ne, neuráželo mě to svojí blbostí, ale bylo to šablonovité až na půdu a bylo mi to všechno šumák. Má to jeden skvělý nápad (čisté srdce mezi starobylými anakondy) a tím pozitiva končí. Iko Uwais se svými pár minutami zcela nevyužitý, akce je průměrná a je jí málo, směřování na děcka zcela zřetelné, ale ty stejně do kina nepřišly, tak kdepak asi soudruzi z Paramountu udělali chybu. ()

T2 

všetky recenzie užívateľa

║Rozpočet $88miliónov║ Tržby USA $28,264,325 ║ Tržby Celosvetovo $36,964,325▐ Tržby za predaj Blu-ray v USA ║ Tržby za predaj DVD v USA ║ Dosť slušný prúser, rovnako ako nový Mortal Kombat 2021 alebo aj prvý diel G.I.Joe, tak ani tento nešťastník Snake Eyes veľkú dieru neurobil.  Vyhorený režisér Robert Schwentke (ktorý kedysi oslnil s akčným RED) nedáva ani len solídny priemer a prevažne nám solí len suchú béčkovú záležitosť, ktorá sa stáva postupom času len zívačkou, kde toho zaujímavejšieho je len minimum. /40%/ ()

verbal 

všetky recenzie užívateľa

Snake ass – Militantní hračky pro lobotomy 3 jsou jen slaboduchým útokem Hasbra na džaponský trh a přitrouble nudnou kokotiádou s hnusnou a lacinou choreografií, kde všichni ti rádoby džaponští samusrajové z Malajsie, Indonésie, Ghany a zkurvenými rasistickými bílými hubami zmixované nihonmuly hustě buší pouťové bušidó v přebušené rychločalamádě pro mentální vybušence a páchají pomalé kariérní harakiri tupým scénářem. Když to vztekle srovnám s velmi solidní, nápaditou a skvěle udělanou Letňákovou jedničkou, nezbývá mi, než být značně Z.P. Ruzen. ()

Galéria (56)

Zaujímavosti (3)

  • Vo filme sa objaví mnoho vozidiel značky Hyundai, ale zaujímavé je to, že od roku 2021 už v Japonsku nie sú žiadni predajcovia menovanej značky. (MikaelSVK)
  • Natáčení započalo 15. října 2019 v kanadském Vancouveru. V lednu 2020 se pak štáb přesunul do Japonska a točilo se v Tokiu. (fiLLthe3DD)
  • V predchádzajúcich dvoch filmoch hlavný hrdina Snake Eyes nepovedal ani slovo. V tomto filme je táto postava zobrazená aj ako hovoriaca. (MikaelSVK)

Reklama

Reklama