Sladká outsiderka, která miluje umělecká řemesla, koně a kriminální pořady s prvky nadpřirozena, zjistí, že její lucidní sny jí pomalu začínají pronikat i do reality. (Netflix)

Davies182

Krutopřísně cáklej divnofilm, kterej když pustíte vyznavačům mimozemskýho života ve vesmíru a vědcům, zkoumajícím poruchy lidský osobnosti, tak se ty dvě skupiny v uragánu argumentů pozabíjej navzájem. Je zajímavý, že minimálně celou druhou třetinu to výborně funguje jako vyhrocený drama, jen aby děj ve finále aspiroval na nejoblíbenější film Davida Lynche. odpad!ů si to tady nasbírá nepočítaně, ale nedivil bych se, kdyby se za x let pořádaly hipsterský seance v artovejch klubech, kde bude Horse Girl platit za etalon nedoceněnejch filmovejch klenotů 21. století. Bratři Duplassové maj koule a vizi, že dávaj příležitost podobně šílenejm tvůrcům. ()

Aljak

A to som si spočiatku hovori, že s tou Sarah to nie je až tak zlé... Napokon sa z toho vyvinulo totálne psycho, ktoré mňa osobne moc nezaujalo a vôbec nemám rád takéto paranormálne teátro. Prvá polovica filmu ma bavila, lebo pôsobila tajomne a už som len dúfal, že to celé bude mať nejaké racionálne vyústenie. Ale potom to začalo - prízraky, klony, mimozemšťania, etc. - no a celé nádejné dojmy boli zrazu preč. Aspoň že na Alison Brie sa celkom dobre pozeralo, krásne oči! ()

Streeper

Divný, zvláštní, zmatený, zajímavý. Asi takové pocity mám ze sledování Horse Girl. Ze začátku jsem si říkala, že by to mohlo být solidní mysteriozní drama, které na konci překvapí a ukáže nějaké racionální vysvětlení, co se jí to vlastně děje, ale tohle bylo až moc mind fuck. Něco málo to do sebe mělo ať už zajímavý příběh nebo hlavní postava, ale přišlo mi, že tam je až moc fantasmagorie najednou. ()

pumpkinqueen

Nevím, co jsem to právě viděla, ale vím, že mě to nebavilo. Obzvlášť pak posledních 40 minut jsem se fakt přemáhala, abych to dokoukala do konce. Na jednu stranu mě zajímalo, jak to celé dopadne, ale ne dost natolik, abych to nestopla a nedokoukala později. Vypadalo to slibně, docela jsem se na to těšila a přistupovala jsem k tomu s vědomím, že půjde o trochu mindfuck záležitost, které čas od času vyhledávám, ale tohle bylo příliš. Na jednu stranu zajímavé, na druhou neuvěřitelně nudné. Alison Brie zahrála svou bláznivou roli perfektně, to musím uznat, ale aby si film mohl dovolit konec ve stylu "domysli si sám", musí být poutavý a napínavý během celé stopáže. Tady se místo toho střídala hluchá místa s utahanými, nepříliš zajímavými scénami. Takovému filmu by prospěl konec nějakým vysvětlením, i kdyby bylo sebevíc neuvěřitelné. Velké finále. Tady se ale z ničeho konalo velké nic. Nesedlo mi to, fakt ne. ()

Maximilianus

No ja teda neviem, čo si mám myslieť o tomto filme. Úplne by mi stačilo, keby to bol film o živote hlavnej hrdinky ako nejaká sociálna alebo psychologická dráma. Ale to scifi nadprirodzeno bolo pre mňa naviac. Asi to malo byť chaotické, ale úprimne, neviem ani čo si mám myslieť o tom konci a či bol vôbec reálny. Na jednej strane to bolo aspoň zaujímavé a bol som zvedavý, čo sa tam deje, ale dalo sa to urobiť prehľadnejšie, logickejšie, inteligentnejšie, zaujímavejšie a normálnejšie. 6,4/10. ()

• Představitelka hlavní role Alison Brie je spolu s režisérem spoluautorkou scénáře a film v mnohém vychází z historie její rodiny (její vlastní babička umřela coby schizofrenií trpící bezdomovkyně). (fraktal)
  • Scénář filmu neobsahoval přesné repliky, jen podrobně popisoval, co je třeba vyjádřit, herečky zde tedy značně improvizovaly za účelem dosažení maximální autenticity. (fraktal)