Od doby, co Alice opustila manžela Mattiase, neměla možnost vidět své dvě děti. Její snahy o jakýkoli kontakt Mattias důsledně maří a pravděpodobnost, že nadcházející soud přidělí opatrovnictví jí, je dost malá. Když se jednoho večera z telefonu ozve synův uplakaný hlas a hovor je záhy přerušen, Alice se rozhodne jednat. Podaří se jí najít ke svým dětem cestu? A hrozí jim skutečně ze strany Mattiase nebezpečí, jak se obává? (Febiofest)

Mulosz

Když mě důvody, které jsou ve filmu podány, naprosto nepřesvědčí o tom, že je vůbec reálné, aby matka (sic!) neměla úředně povolený přístup k dětem, a je pravděpodobné, že jí nebude přiznána péče, nemůžu pak ani uvěřit a prožít si příběh, který je na tomto čistě vykonstruovaném faktu postaven. Jakkoliv může být dobře natočený. ()

rivah

Od rozvodu Alice neviděla dva měsíce své děti. Když jí syn zavolá uprostřed noci, sebere syna a dceru a odletí s nimi charterem na Kanárské ostrovy. (50%) ()

Tosi

Smutná válka manžela s manželkou o děti. Prostě příběh starý jako sám čas. Ovšem nuda to rozhodně nebyla, všechny postavy působí věrohodně a komunikují spolu celkem autenticky. Hlavní hrdinka hraje sebejistě zoufalou mámu a je v tomhle psychologickém dramatu jasnou jedničkou. Není to jednoduchej film na koukání a myslím, že v něm nikdo nevyhrál. ()

• 20. januára 2022 zomrel hudobník Meat Loaf. Okrem iných sa preslávil aj megahitom (na čele hitparád v 28. krajinách sveta) "I'd Do Anything For Love (But I Won't Do That)", ktorý je aj lajtmotívom tohto snímku. (desade)