Film je natočen podle známého twitteru se 148 tweety, ve kterém se servírka Zola (Taylour Paige) setká s prostitutkou jménem Stefani (Riley Keough), která Zole nabídne život plný dobrodružství a peněz. Druhý den pozve Stefani Zolu na výlet, kde je cílem vydělat co nejvíce peněz tancem ve floridských striptýzových klubech. Zola souhlasí a najednou je uvězněna v nejbláznivějším a nejneočekávanějším výletu svého života. (Streeper)

Marze

Zpusob vypraveni je neobvykly, az chaoticky. Humor trochu neotesany. Spis nez dobrodruzstvi zazivaji ucastnici "zabavu". Pro divaky hako ja az desivou. Prekrocilo to caru mezi komedii a dramatem. ()

Mackoun

Ve výsledku fajn jízda - místy trochu chaotický formát, ne všechny linie dotažené do konce, ale asi to má co dělat s motivem, na kterém je celý snímek postaven. Být to pojato lehce ucelenější formou, určitě by si to získalo víc diváků. O nudu rozhodně nejedná… bitch. ()

somnar

Jedno twitterové vlákno přetavené do sebeironické moderní pohádky, v níž se sexualita specificky jižanským způsobem mísí s okázalou bohabojností, a která tepe v rytmu notifikací a zvuků aplikací. Samozřejmě, že jsem si chvílemi říkal, co by s tím udělali Soderbergh nebo Korine, nakonec ale není ani moc času pátrat po tom, co by kdyby. Po Barb a Star další letošní trefa z Floridy. ()