PKD

A zazvonil konec a Ostrého Běžce jest konec. Nebo ne?;-) Asi by mě nemělo překvapovati, že black postava není mrtvá (i když by měla býti, díky tomu co se jí stalo) atd. Ovšem pár přequápek se našlo. Samoz. že pol. stopáže zabere souboj na meče, to by snad ani nebyli Japonci, ovšem BR universe to nijak zvlášť neobohacuje, páč na to máme jiné filmy a tv s. Bod za zjištění, jak Wallace jr. ke slepotě přišel (díky čemuž získává BR 2049 nový rozměr, aspoň to) a fakt, že Elle SPOILER žije. Což jsem nečekal. Konec tak není žádným koncem a má v klidu otevřená vrata k dalším potencionálním pokr. Ovšem, asi bych to dále již nedojil. Shrnutí, je po všem a já mám zatím pocit, že jde o v celkovém kontextu o jeden z nejslabších dílů vůbec, což není zrovna na pochvalu. Na 2.str., jako celek to teď už bude dávati smysl jinak, než to sledovati po kouscích. Tudíž má výtka směřuje výhradně k tomuto dílu a nikoli celku. Dostali jsme prostě BR dárek, který stojí za to a já jsem pochopitelně za něj rád. To, že z toho neskáči do stropu jest věc jiná, ale povedlo se, příběhová linka byla celou tu dobu pevně vedená a perfektní vizuál+hudba z toho u mě dělají plnou 4 hvězdovou záležitost. Kéž by i jiné projekty byly takto stylově a bez zbytečných hyperkorektních experimentů tímto způsobem předány cílovému publiku, aniž by došlo k devalvaci zdrojového kódu. Zkrátka, taková zjednodušená (alespoň pro mne) verze BR 2049. Naštěstí, já v některých př. časem upravuji své komentáře, takže tohle není ultimátně definitivní verze.;-) A co na to Jan Tleskač? P. s. po tomto ovšem nevím, co si mysleti o tom připravovaném hraném tv s. Nu, čas ukáže. Obavy nejsou asi na místě, leč já budu raději opatrný. ()