PKD

Ta 5. jest opět za samotný závěr, stejně jako u předchozího dílu. Jasně, zlikvidovali jsme si veškerou zvířenu a tak budeme loviti mladistvě vypadající replikanty a tajně si to nátačet na video. To mě vždy nadzvedne. Jinak jde o 1.díl s dosud největším počtem dialogů (+1. zmíňka o Výpadku) o které se tentokráte postaral jeden ze scénáristů (já věděl, že to jméno odněkud znám) Dead Space aftermath. Body za ten V-K kufřík, který zde byl konečně viděti prakticky celý, což mě vždy zajímalo. Jen mě mate (jistě záměr tvůrců) fakt, že Joseph nezjistil ani jednou z metod (spešl baterka/spodek pravého oka+V-K test) že je Elle replikantka, což není žádný spoiler, páč to je všude veřejně napsáno. Je mi jasné, že nějaké to napětíčko zde museli dáti i přes ty již dopředu dané info. ,,Nejsi replikant. Pokud by jsi byla Nexus 8, měla by jsi sériové číslo. Pokud 6, byla by jsi už mrtvá´´. P. s. samoz., že hodnocení 4 a 5 není tak zcela objektivní po quallitativní str., ale co tady je? A já tímto tento projekt (na rozdíl od jiných paskvillů) rád podpořím, páč má hlavu a patu. Pokud se to totiž bruálně nepos...očekávám hodnocení celku na plné 4+ P. p.s. jo a Elle mi silně připomíná (taky žádný div, když je to v podstatě od japonců) filmovou Alitu. Až na vel. očí.;-) ()