Miminko

• Španielsko Baby

Temný příběh se odehrává v moderním městě uprostřed strašidelného lesa. Mladá narkomanka se v něm dostane na samé dno, když prodá svého novorozeného syna překupníkům s dětmi. Brzy však unáhleného rozhodnutí lituje; bude muset překonat svou slabost a čelit největším obavám, aby sebrala odvahu a získala miminko zpět. Nejprve se musí vloupat do domu, kde žije stará žena, kterou potkala, její bělovlasá albínská služebná a malá dívka. Není však ani zdaleka připravena na to, co ji čeká... (Cinemax)

zsn odpad!

Některé záběry stály za to, ta linka feťácké matky, kombinace surové přírody - to vše mohli zanechat, dobrý nápad, ale ta stará bába a to vše kolem, to fakt přehnali. Větší stupiditu z toho udělat nemohli. Je to jak němá jízda na tripu laktační psychózy. ()

kolemjdouc

syrový příběh o fetce která potřebuje peníze a spíš se taky zbavit dítěte kterému nedokáže dát péči.Dlouhá cesta za dealerem kdy si narkomanka může vše rozmyslet......To je základní osa děje.Minimum dialogů kdy herci pracují mimikou a pohyby.Vídali jsme to v němých filmech.Což je ve světě moderního filmu dosti unikátní,specifické natočení.Ale širší publikum to asi nedokáže náležitě ocenit.Někomu nemusí jít experimentování se scénářem a režií pod nos.Nízko postavené kamery.Les znázozurňující prostředí ve kterém má narkomanka postavené překážky ve formě stromů,které musí obejít,překonat.Následuje volný prostor,rozhodnutí kdy už nechce couvnout.Takže rozhodnutí zas tak unáhlené nebylo.Cesta  na místo u jezera byla dosti dlouhá a vždy byla možnost změnit rozhodnutí.Jestli jsem dobře pochopila nemluvené,dítě si koupily dvě lesby??? ()

pornogrind

Film mě zaujal už svým plakátem, kterej je sice jednoduchej ale něčím mě prostě přitahoval(né sexuálně). Celkem mě navnadil i trailer. I přesto se podle zdejšího hodnocení dalo očekávat, že nepůjde o nic světobornýho a ani ten jedinej komentář kterej tady byl než jsem si film pouštěl nemluvil zrovna ve prospěch filmu. Já jsem to ale i tak chtěl vidět a udělat si na film svůj vlastní názor. A podle mě to zas až tak špatný nebylo. Ano, bylo to jiný ale jiný neznamená nutně špatný. Já osobně bych byl ale opatrnější se zařazením do žánru horor. Spíš bych to nazval psychologickým dramatem. Film mě chytl hned od začátku a držel mě i v napětí hlavně kvůli tomu co bude dál. Je ale pravda, že s příchodem do toho podivnýho baráku s ještě podivnějšími obyvateli paradoxně napětí postupně začínalo opadávat. Myslím, že určité zkrácení stopáže by nebylo na škodu. Pokud bych měl vyzdvihnout jen jednu věc která se na filmu povedla tak je to určitě kamera. Josep M. Civit rozhodně ví co dělá. Musím ocenit i to, že se film obešel bez jakýchkoliv dialogů. Závěrem jen dodám, že je mi jasný, že tenhle snímek se určitě nestane vyhledávaným a opěvovaným filmovým zbožím. Já ale nemám důvod abych tenhle zajímavej ikdyž divnej filmovej počin nějak zatracoval. To nechám pro jiné. Za mě to jsou 3 slabší hvězdy. ()

666Carnage

Artový bizár, kde se neřekla snas celá věta. Svým způsobem je to zajímavý film. Horor to podle mě moc není ale spíš psycho, mladá fetka co prodá dítě a pak ho chce zpět. Hodně barevné, se zvláštní kamerou, bez hutnější atmosféry. Tohle sedne opravdu jen menší sortě lidi. 45% ()

HorrFi

Nepamatuju slabší ,,horor" ze Španělska, teda aspoň z mýho pohledu a to že tenhle film hodnotilo zatim jen 9 lidí v ČR a na Slovensku taky o něčem svědčí.. celkem zajímavej potenciál tak v tomhle případě zničil prazvláštní scénář.. ()