Mucha v kufri

• Česko Moucha v kufru (viac)

Jean-Gab a Manu, dvaja prostí priatelia, nájdu obriu muchu uviaznutú v kufri auta a rozhodnú sa ju trénovať, aby si s ňou zarobili peniaze. Divoká a surrealistická road-movie od medzinárodne uznávaného režiséra Quentina Dupiexa rozpráva jedinečný komediálny príbeh o priateľstve, veľkých snoch a ešte väčších katastrofách, ktoré sa dali do pohybu objavom obrovskej muchy. (Film Europe)

kolemjdouc

groteska jak vyšitá.Vidět Adéle jak řve  .... konečně měla roli která ji sedla na míru.Ta holčina má potenciál.Zatím ji obsazovali do rolí kde spíš měla vztahovky se erotickým podtextem. Tady se mi fakt líbila.A ti dva ňoumové plus moucha byli obdoba Pata a Mata.Fakt je to ptákovina ale mě pobavila ()

Adramelech odpad!

Oba hlavní hrdinové jsou hrozní debilové. Úplně mi stačí, když ode mne takovéhle typy na ulici somrují peníze nebo cigára. Nevidím důvod, proč bych se na takové exempláře měl dívat ještě ve filmu. Samotný příběh (nápad s přerostlou mouchou) mi přijde také dost slaboduchý. Za co má tento film (aspoň momentálně) hodnocení 70 %? Že by za přesvědčivost hereckých výkonů? Existuje mnoho lepších francouzských komedií. ()

Mackoun

Nedávno náhodně objevená jednohubka, na kterou jsem si konečně našel “čas” (je to opravdu jednohubka s muší stopáží, takže to slupnete jak malinu prakticky kdykoliv). Dvojka blbců s vyhlídkami na dlouho očekávaný životní zvrat, úspěch a bohatství objeví v kufru kradeného auta obří mouchu… k tomuhle netřeba cokoliv dalšího psát. Prostě si to dejte, než vám frnkne. ()

bararich8

Název Moucha v kufru je vševypovídající a ačkoliv jsem do poslední chvíle doufala, že to bude dobré, tak nebylo. Byla to vážně blbost, ale taková, která ani není vtipná. K smíchu tam byly reálně tak 2 scény...za mě teda takhle ne. ()

rivah

Volovinka s obří mouchou nalezenou v kufru auta, kterou vykrmí, vytrénují, sežere psíčka a pak se posadí na kapotu před nimi....Nic moc. ()

mira.l odpad!

Ježišmajrá, to byla takřka nekoukatelná píčovina. Jediné, co stálo za zmínku, byl značně afektovaný výkon Adèle Exarchopoulos. Ale jinak jsem se s tímto pojetím svérázného humoru jaksi neztotožnil. Myslím, že po tomto a Jelenici se dalším počinům tohoto režiséra obloukem vyhnu. ()

blondboss

Francúzsky bizár ako vyšitý. Ten nápad s umelou muchou sa len tak často nevidí a aj keď to v podstate bola hovadina ako remeň, svoj účel to asi splní, hlavne pre filmových fajnšmekrov. Mne ten humor veľmi nesedel, aj keď tam bolo pár bizarne úsmevných scén a uvedomil som si, že Adele Exarchopoulos dokáže slušne zahrať vyšinutú ženskú. O to lepšie poznanie. 60 % ()

DonBraso

Blbý a blbější s jednou obří mouchou. Je to vážně komediální jednohubka ve kterém exceluje Grégoire Ludig. Má to vlastně vše a krásný konec o čemž ten příběh vyprávěl. 75% ()

karnifex

Absurdní, hravé a nesmírně zábavné. Scéna, v níž Jean-Gab uklidňuje mouchu Dominiku, oba jedouce ve starém mercedesu, který (protože jim došel benzín) za sebou na dětském kole v podobě jednorožce táhne Manu, je kouzelná.. ()

vinducha

Můj 3. shlédnutý film od pana Dupieuxe a opět nevim co k tomu dodat. Jeho pohled na svět je zřejmě diametrálně odlišný od zbytku populace. ()

LadaVan

Když už jsem myslel, že mě nic nepřekvapí, ukázalo se, že překvapí. Člověk očekává klišé, ale to se nekoná a dochází ke stále dalšímu a dalšímu překvapení od začátku do konce. Vůbec nevadí, že hovadina navazuje na hovadinu :-) ()