Adam je otřesený z šokujícího přiznání. Johanna vyzbrojená novými informacemi uspořádá schůzku, kde Katze posadí na horké křeslo. (Netflix)

sochoking

Mimochodom, tá skrinka, z ktorej šuflíka v garáži vyberie Katz pištoľ, nie je skrinka, ale je to vozík na náradia a stojí niekoľko tisíc libier!!! Normálne viac, ako ojazdené lepšie auto. Majú ich chlapi u nás v robote, preto to viem. ()

bubun

Tak fousáč Javorský to už v očích Jo  "zvoral" podruhý, tak ho logicky chce z případu stáhnout, ale bůhvíproč parťák Wes si nechal Javorskym vtlouct klíny do hlavy... Asi nešťastná souhra okolností. Nicméně, seriál začíná mít docela spád a jsem zvědavá víc a víc. A Killan vypadá jako kombinace Jiřího Hrzána a Jaroslavy Pokorné. ()

Anderton

Martin skutočne prekvapil a je dobre, že tak tragickú a zároveň svojim spôsobom aj komickú postavu hrá práve Stephen Frears. Postupne sa všetky postavy spoznávajú a tvorcovia ich dostávajú do konfrontácií, pričom nás čaká isté stretnutie v bare, kde sa napätie dá krájať už len od oznámenia, že k nemu dôjde. Záver je tak trochu deus ex machina, ale vyčítať to tvorcom nebudem, ono už veľa času na to, aby všetko do seba elegantne zapadlo, nie je. ()

chrispe

Popravde bych uz ocenila mene chozeni kolem horke kase, posledni minuty vypadaly na to, ze to nabere spad, tak snad to tak bude. Mam tip, jak to je s nasi cizinkou, co se deje u Katzovych doma uz snad tusime vsichni, ale musim se priznat, ze u Danteho a Corrinne nemam tuseni. ()