Tragikomický príbeh o tom, čo všetko sa môže stať ráno po jednej prehýrenej noci. (RTVS)

Autogram

Neznáma, pritom dobre obsadená, inscenácia a ani sa tomu nečudujem, lebo pocity som z nej mal zmiešané. Množstvo monológov a myšlienkových monológov bolo zaujímavé, ale samotná podstata príbehu bola dosť hlúpa. A k tomu všetkému pravidelne prichádzala so svojími vynálezmi Tlučková ako mladá zanietená chemička Grétka. –––– Raz si človek vyhodí z kopýtka, a hneď zavraždí ženskú. ()

PTuranyi

Výborná komediálna inscenácia so skvelou zápletkou. Scenár necháva zaznieť aj vnútorné hlasy hrdinov čo v rozpore s tým čo skutočne hovoria veľmi prispieva ku komickým situáciám. Produkcia je síce tradične televízna a nepracuje s atmosférou. Toto prázdne miesto však plne využívajú herci a perfektne oživujú zápletku založenej klasicky na omyle. Takže dvojica Marián Labuda, Stano Dančiak tu naplno predvádza svoj komický talent. Zuzana Tlučková, Vladimír Černý a Peter Debnár v roli nespokojného sluhu im skvele sekundujú. 75% ()