Přímý přenos z 62. ročníku předávání nejprestižnějších hudebních cen světa... Tak jako v letech předchozích i v roce 2020 nabídne Česká televize v nočním přímém přenosu prestižní velkolepou hudební show GRAMMY Awards. 62. ročník udílení cen GRAMMY se odehraje opět na pódiu ve Staples Center v Los Angeles a stejně tak jako v dřívějších ročnících v přímém přenosu uvidíme vedle předávání ocenění těm nejlepším z nejlepších bezpočet skvělých hudebních vystoupení. Přímý přenos tlumočí Dana Hábová a komentuje Honza Dědek. (Česká televize)

Prochy38

K výsledkům se odmítám vyjadřovat. Pořad super, chválím český aktuální překlad na ČT2. Co mě ale vytáčelo byla neskutečná hromada "reklam" nebo proč to pořád přerušovali?? Mělo to 4 hodiny, nejméně hodina byly tyto.....nevím co. Poprvé jsem koukal na celý ceremoniál, stálo to za to, ale asi by mohla ČT vymyslet, jak příště zakrýt ty pauzy. Protože za 4 hodiny každých 15-20 minut koukat na ty samé upoutávky fakt nebylo úplně příjemné. ()

orkadimenza

Napodruhé se mi potvrdila nerovnost Grammy < Oscar. Je to zejména proto, že se vyhlašuje pouze 8 hlavních kategorií a i možná díky tomu mi o 2 týdny později přišlo, že Oscaři neskutečně ubíhali. Přesto se i zde našlo několik skvostných momentů, které stojí za zmínku. Za mě nejdojemnější bylo vystoupení Camily Cabello s písničkou First Man pro jejího otce. Objektivně nejsilnější byl emotivní výkon Demi Lovato s novinkou Anyone. Ovšem pokud se letošní Grammy něčím zapsaly do historie, tak to byly 4 sošky pro Billie Eilish v hlavních kategoriích (celkem 5). Byl jsem s některými výhrami trochu na vážkách (a měl jsem spíš jiné favority), ale musím smeknout klobouk, protože talent se jí nedá upřít a i projevy při předávání působily nanejvýš upřímně. Jen mám trochu strach, že už nemá příliš kam růst, což je v jejích 18 letech hodně nebezpečné. Ukáže čas. ()