Jeoffrey

Druhá série In/Spectre se mi líbila ještě o chloupek víc než ta první. Mám tenhle seriál prostě rád, baví mě, jak dokáže pro diváka vybudovat nějaký příběh, navést ho určitým směrem a pak vše snadno a rychle rozbořit a vše vystavět úplně jinak. Navíc mi přijde, že tento formát několika kratších příběhů seriálu sedí mnohem víc, než když se v první sérii snažil o jednu dlouhou a poměrně úmornou hlavní linku. Obzvlášť dobrá mi přišla část s Yukionnou, která je pro mě nakonec asi nejlepší waifu z celé téhle zimní sezóny. Ale mám hodně rád i samotnou Kotoko, její energii a vystupování, zkrátka jí dokážu všechno sežrat i s navijákem. Užívám si, jak se dá pracovat s vyprávěním, kolik úhlů pohledu a možností dostanu během jedné jediné zápletky. Pro mě je prostě In/Spectre velmi dobrá a zajímavá zábava. 7,8/10 ()

DaweForeman odpad!

Drží se to opět ve stejném duchu jako předchozí série s tím, že je to ještě více ukecané a nezáživné. Navíc je to doplněno o naprostou nahodilost, kdy především poslední díl byl opravdu tím nejnahodilejším. Jediné, co mě z celé série zaujalo byl příběh s Yuki Onnou, který měl trochu více detektivní duch s pocitem naléhavosti. Jinak obecně žádná snaha o zlepšení, kdy se to vydalo úplně obráceným směrem, proto nedávám ani jednu hvězdu. ()