Abbie, zklamaná svými předchozými známostmi, se zaptlete se svým homosexoálním přítelem. A jelikož její biologické hodiny tikají, nezbývá jí než udělat příští správnou věc... (oficiálny text distribútora)

mata77

Jednoznačne môžem povedať, že film zachraňuje charizmatický Rupert Everett a Madona mi tam viac prekážala, ako bavila. Veľmi som sa nasmiala na spôsobe, akým ju zaberala kamera a ako bola nasvietená/nenasvietená do dvoch tretín tváre. Žeby vrásky na čele? Každopádne, kôli tejto skutočnosti mi niekedy unikali celé dialógy, pretože som nedokázala hypnotizovane odtrhnúť oči od jej tmavého čela. ()

kingik

Moc pozitivně se to hodnotit nedá. Madonna hrát neumí, Rupert Everett je lepší a John Schlesinger natočil již povedenější kousky. Je to poměrně nudné a zdlouhavé a nikterak to v závěru nepřekvapí, protože závěr je natolik předvídatelný, že se s tím nedá nic dělat. Ani po režijní stránce to Schlesinger ničím neobohatil. Režíruje dost rutinně. Nepřečíst si jeho jméno v titulcích nepoznal bych, že to natočil právě on. Remake songu American Pie to celé spasil a pár dobrých momentů se rovněž najde, ale to na dobrý film nestačí. A na to, že to byl poslední Schlesingerův film, se příliš nevytáhl. 40% ()

castor

Je s podivem, že člověk, který natočí Maratónce nebo Půlnočního kovboje, na sklonku kariéry kývne na podobný projekt. Na rozchod není pokaždé vhodná flaška, zvlášť když slzy utírá kamarád, který je navrch gay. Z tohohle bude totiž svérázné rodičovství. Nedozvíme se nic o liberálním pojetí rodiny, nezjistíme nic o tom, zda a jak homosexuál touží po tom být rodičem, navíc se ani nedojmeme, ani nás tvůrci prakticky nerozesmějí. Scénář kličkuje, nic rozebere pořádně. Ve výsledku místy zmatené, celkově zbytečné. A to Rupert Everett ještě leccos zachránil. ()

Riddick77

V tomhle filmu na sebe působí dvě rozličné síly a stejně tak v mém hodnocení. První je báječný Rupert Everett, který celý film drží a naštěstí téměř nesleze z obrazovky. Naopak Madonna, která je pro mě spíš tanečnicí a striptérkou, sem vůbec nepasuje, opravdu, opravdu hraje špatně.Dějově film nijak nevybočuje z hollywoodského průměru. Nakonec tedy převážil aspoň malinko dojem z báječného Ruperta Everetta a tak tedy 5/10. A Benjamina Bratta teda taky nemusím... ()

Sokkk_y

Neukamenujte mě, ale tenhle film je jedno z nejlepších béček, kde hraje Madonna. Přiznávám, že není dobrá herečka, ale tuhle roli zahrála jako profesionálka - žádné zbytečné herecké úlety a celkem dobrá gestikulace.___Jinak k filmu: Scénář je nadprůměrnější. První část byla taková hezká a oproti normálnímu životu i lehce surreální. Jenže pak nastalá část druhá, a ta už tak optimistická nebyla. Samé hádky, slzy a hysterie. Dokonalý kontrast!!!. ___ Herecké obsazení se povedlo na výbornou. Rupert Everett vykouzlil ze sebe hezkého a důveryhodného buzíka. Akorát Benjaminu Brattovi jsem moc nevěřil, že hraje svou roli... Madonna měla asi lepší týdny, protože, jak jsem již napsal na začátku, zde podala více než slušný výkon. ___Každopádně všechny tyto klady nemění na Příští správné věci to, že je to hollywoodské béčko. **** hvězdy má ale ode mě za to, že je hollywoodské nadprůměrné béčko. ()

• Madonna nosila při natáčení umělý zub, aby zakryla mezírku mezi svými vlastními předními zuby. (contrastic)
  • Madonna k filmu nazpívala píseň Time Stood Still. Režisér ji potom přemluvil k nazpívání cover verze songu American Pie. I přes to hudbu songu Time Stood Still můžeme ve filmu slyšet. (Patw)