Aurus

10/10. Tenhle seriál je prostě boží! Sice jsem nehrál hry a ani neviděl ty dva filmy ale i tak sem si to hodně užil. Příběh je perfektní, postavy jsou neuvěřitelně sympatické, hudba je skvělá, animace je perfektní, lokace jsou zájímavé a kamera seriálu je super. Doporučuji. ()

Blackhand47

Po úspěšných hrách a zadaptovaných dvou titulech se fanoušci Nekopary nakonec dočkali i seriálu, který nás opět zavádí do kavárny plné kočičích slečen. Byť by se po dvou OVÁch mohlo zdát, že seriál bude adaptovat další Volume, není tomu zcela tak. V jednu chvíli tu sice máme kousíček třetí hry, ale bohužel jej seriál nedojede do konce. Oproti již zmíněným snímkům, které seriálu předchází, je tu navíc docela upozaděný Kashou a kromě vztahu zaměstnanec/zaměstnavatel tu mezi ním a kočkami není vlastně vůbec nic, což je docela špatně. Ne všechny díly navíc stojí za zkouknutí, jelikož i na dvanáctidílný seriál tu tvůrci procpali takové blbosti, které se už ani nedají nazývat fillery. Nová postava Cacao je jinak vcelku fajn a svět nám ukazuje zase z jiné stránky. Oproti prvním dvěma adaptacím tohle moc dobře nedopadlo a tak tomu dávám 60% ()