DaweForeman

Původně jsem tohle nechtěl sledovat, ale po shlédnutí různých ukázek jsem tomu dal šanci. Moc jsem tedy od toho neočekával a nebyl jsem proto zklamán. Je to velice kontroverzní typická japonská ujetina. Máme tu hlavního hrdinu Jina, který se prvním rokem na zoologické škole, tím však nemyslím školu zaměřenou na opečovávání zvířat, ale studentstvo tvoří polidštělá zvířata. Ironií je ještě to, že hlavní postava má neskutečnou nenávist vůči jakýmkoliv zvířatům, kdy na celé škole je pouze jeden další člověk. Obecně se to zaměřuje na různou triviu ohledně jednotlivých zvířat, kdy i jejich rysy jsou tu celkem solidně zakomponovány. Poté dalším zaměřením je především komedie a fan-service. Člověk se tu opravdu zasměje kolikrát, ale fan-servis je v podobě zvířecí úchylky trochu mimo, kdy se to dá trochu přirovnat počinu "Monster Musume". Ještě do toho tu je klasická japonská loli kultura a tak to vytváří strašně zběsilou kombinaci. Kdyby se drželi pouze komediální a jednotlivé perverznosti si nechali pro sebe, tak by z toho byl o trochu lepší počin. Animace je celkem slušná a po hudební stránce nic moc. ()