Inšpektor Coliandro si berie dovolenku, pretože má strážiť svoju svojráznu malú neter. Keď im do auta narazí čínsky chlapec na motorke, ktorý z miesta nehody ujde, Coliandro podľahne naliehaniu svojej netere, aby po ňom začal na vlastnú päsť pátrať. Ani sa nenazdá a už má za chrbtom celú čínsku mafiu a popritom sa stihne zaľúbiť do krásnej, záhadnej Sui... (oficiálny text distribútora)

breeder

Celkom OK film. Pár momentov sa mi zdalo nudných, ale všetko to prebíja humor a akcia. Aj čínanka je celkom chutná na pohľad :). Kamera síce javí tendenciu nezachitiť niektoré momenty akcie, takže sa mi zdalo, že niektoré údery sú skôr tušené, ako videné. Ale OK. Na Coliandra rozhodne nadpriemer. Nevšedné prostredie čínskych triád. Napätia si tiež užijete (Kaviareň). Z bitiek by som spomenul tú na parkovisku alebo tú v kaviarni. Sú na celkom OK úrovni (s ohľadom na tú kameru). Záverečná prestrelka je tiež dobrá, aj keď som sa ani nenazdal a bola prestrelka a koniec prestrelky :)). (to bude asi tým, že to dávali v noci na mrkvíze :) ) Nespomínam si, žeby som filmu niečo výrazné vytkol. Myslím že môžem súhlasiť s LiVentura, najlepší diel série. ()