Elliotova oddanost projde zkouškou; Sean pořádá večeři, aby spojil obě rodiny. (SkyShowtime)

castor

Jeho syna někdo najal, aby vzal mafiánské rodině mozek. Ten, kdo vraždu objednal, je mnohem nebezpečnější než ten, kdo stiskl spoušť. Zaplatit ale musí všichni. Úvod plíživý, přesto poutavý. A druhá polovina epizody pak při obléhání domu nabídne intenzivní akci, před kterou se musí sklonit i řada „velkých“ filmů. Vše je řádně ozvučněné a nasnímané tak, aby se divák neztrácel. Velšský filmař Gareth Evans, který stojí za uznávanou akční sérií (čti nekompromisní řežbou) The Raid, se tady skutečně vytáhnul. ()

InJo

Dokonalé! Jedna z nejlepších seriálových epizod, co jsem kdy viděl. Nádherná pozvolná gradace - a pak AKCE, která by nevyrazila dech asi jen mrtvému (kterých je tu fakt hodně). Gareth Evans je (opět) bůh, který navíc umí pracovat s násilím a brutalitou na úrovni těch nejlepších (Tarantino, Zahler)... ()

Necrotongue

Proč jen tři hvězdičky u skvěle hodnocené epizody? Hbitě vysvětlím. Akce byla v tomto dílu naprosto špičková a po právu by si zasloužila plnou palbu, jenže... Akce byla tím jediným, co se mi tu líbilo. Jinak jsem sledoval snahu o přežití dvou naprosto zbytečných postav, pokud by tvůrci tuto epizodu nevytvořili, nic by se nestalo, tak nepatrný měla vliv na hlavní dějovou linii. Navíc tvůrci zase jednou vytáhli ze skříně Terminátora, jinak si nedovedu vysvětlit to, co taťka Kinney po celou dobu předváděl. ()

muti

Seriálu sa musí uznať originalita rôznych ozbrojených potýčok. V tejto časti je nám servírovany hon na preživšieho, ktorý sa plazi against the odds az do domu kam ho dobehne swat team. Útok na domček je zatiaľ jedna z naj scén seriálu. Slow mov výbuchu granátu ma postavil na nohy a zaslúžil si replay. Myslím že túto časť by som odporučil aj ako stand alone #TLTW ()

warrenur

Brilatne zvladnuta nemilosrdna "rezba" v druhej polovici epizody. Zacina pozvolne, ked kamera dronu z vrchu s vybornym hudobnym doprovodom graduje napatie. Ano, par jedincov sice ukaze korienok tuhsi, ako prirodne zakony, ale Evans-ova rezia a Flannery-ho kamera vas nechaju so "spadnutou sankou" pri uplne inom leveli filmarciny akcnych scen. Prva polovica survival a hra na macku a mys, druha polovica....tornado s ojedinelym kludom v epicentre. Odhalenie v samotnom zavere. ()