Elliot naváže důležitý vztah s rodinou Dumani; Sean přestává ovládat svou zuřivost. (SkyShowtime)

castor

Platí, že to má vyjma velmi brutální (ovšem nápadité) akce i množství postav a příběhových linií, ve kterých není obtížné se ztratit. Ale postupně si to sedne. Každý, kdo nepomáhá najít vraha, se pro Seana stává podezřelým. Elliot se dál dostává pod kůži několika stěžejním hráčům. Znovu přijde na řadu povedená akce i nepříjemná ukázka toho, jak zabít člověka (minule to byla poprava jateční pistolí, teď zabetonování člověka zaživa). Zatím bych ale nějaké šílené nadšení krotil. Zase tak silný, ba dokonce osudový příběh nevidím. ()

warrenur

Ta jazda s luxusnym kobercom v medaku...heh?! Cole bol zaujimavy charakter. Vytvorilo sa okolo neho nejake to mysterium, aby sa v zapati ukazal v plnej parade. Ale ako byva u Evansa zvykom, bol to len "boss" na dalsej urovni. Mlady Wallace-prince nebude tak uplne vymlety, po tej rosade v zavere. Slabsie stvorhviezdie. Pribeh sa moc neposunul. ()

muti

Konečne diel kde môžem dať celé 4*. Nástup zabijaka a jeho predčasné finále, výstavba v Nigérii ako aj na zapadnutom poschodí kde očakávame príchod výťahu viac ako deti. Oh, keď budete niekedy potajomky fotiť u návštevy dokumenty, buďte trošku Pro a pozrite sa či v miestnosti nie je ešte niekto iný... ()

Necrotongue

No, tak nevím... V podstatě šlo o epizodu, v níž byl děj vystavěn stejným způsobem jako v předchozím dílu, přesto jsem na hodnocení hvězdičku ušetřil. Zklamal mě totiž Cole. Všichni o něm mluvili s hrůzou v očích, už jsem myslel, že půjde o Voldemorta, pak přijde závěrečný souboj a prd. Každopádně musím kladně ohodnotit finální rozhovor Sean- Lale. ()