Příběhy duchů je antologie hororových příběhů, které se zaměřují na duchařské hororové povídky. Autoři nás provedou čtyřmi povídkami, ze kterých nás bude mrazit v zádech. Podíváme se do opuštěné vesnice, na kterou útočí podivná monstra, zjistíme, že mrtví nikdy opravdu nikam neodcházejí a mnohem víc. Pokud máte i tak odvahu vstoupit, tak směle do toho. (topr harley)

Flopik

Bol to boj dopozerať ale nakoniec som to zvládol. Prvý príbeh mal pekne strašidelné prostredie , peknú hlavnú hrdinku a celkom hrozivú starenku.Po hororovej stránke však nula bodov a 1*. Druhý príbeh nehorázne ale naozaj nehorázne dlhý priam vlečúci sa, kde jediné sa dá pochváliť tá maska na konci inak odpad. Tretí príbeh konečne niečo viac menej dobré, výborné masky a dobre rozohraný dej, nákaza z ľudí sú kanibali mňa to bavilo 3/4*. No a posledný kde mŕtva babka ktorá neodišla, námet dobrý prevedenie otrasné. Nič ale naozaj nič čo by pripomínalo horor, neviem koho malo vystrašiť rozprávanie sa s neviditeľnou osobu.Opäť aspoň krásna hrdinka. Za mňa 1*. Výrazne nedoporučujem nakoľko je to ešte aj dlhé a tie 2 a pol hodiny viete zabiť aj inak. ()

kaylin

Snímek „Příběhy duchů“ je za mě jeden z nejlepších indických horor, jaké jsem viděl. Ano ve srovnání s jinou produkcí to nemusí být ono, není to převratné ani objevné, ale je to místy hodně své, je vidět, že si jdou tvůrci vlastní, velmi specifickou cestou. A funguje to, je to ono. V takovém provedení bych indických hororů snesl mnohem více. Nevyrovnanost jednotlivých povídek nevadí. ()

Astaroth12

Neoplatí sa hovoriť o každej poviedke zvlášť. Každá je slabá, nudná, nezáživná a dosť často i hlúpa. Príbehy sú lacne, bez nejakej originality a herci hrajú tak ako máju napísané scenáre, bez štipky ochoty niečo ukázať. Jediná aspoň trosku slušná poviedka bola, tá tretia, ktorá nebola duchárska, ale mala dosť rýchli spád i keď ani ta si neodpustila viacero hlúpejších scén. Skoro v každom poviedkovom filme je aspoň jedna priemerná poviedka, ale tu nebola ani jedna a keby ma aspoň trocha nebavila tá tretia, neviem neviem, či by som dal aspoň 1*. ()

helraiser

Tak, abych pravdu řekl tak tedy nic moc. Nejstrašidelnější část celého díla byly úvodní titulky, které se opravdu povedly a to bohužel mluví samo za sebe. První povídka mě spíše nudila, s druhou to už bylo lepší, především závěr byl povedenej. No třetí povídka o vesnici ve které se obyvatelé změnili v požírající cosi je ze všech nejlepší a opravdu se povedla, především po vizuální stránce a i atmosféra ušla, i když to trošku kazí ten závěr. No a závěrečná je takový průměr. Celkem nic moc zážitek tedy, ale zkouknout se to dá a na zkrácení dlouhé chvíle to je dostačující. ()

brasek

Netflix produkuje jednu kravinu za druhou. 1.príbeh - plno balastu, nezáživného príbehu ale pointa bola duchárska a potešila najviac, 2.príbeh - absolútna blbosť s nechutnými scénami, 3.príbeh - lev z Krajiny OZ a kanibali mali zo začiatku slušnú akciu, ale pointu som nepochopil, 3.príbeh - skoro nula bodov. Z celkového pohľadu ide iba o stratu času. ()