Svérázný výklad dějin od roku 1989. Martin Dejdar uvádí přehlídku nejlepších scének za posledních třicet let... Nepůjde o strohou výuku – obávat se nemusíte! Naopak, tahle hodina přinese, doufejme, příjemné vzpomínky a legraci. Vybrali jsme z té ohromné plejády alespoň několik scének, které se za třicet let od sametové revoluce vepsaly mnohým z nás do paměti především díky mistrům satiry, jakými jsou Oldřich Kaiser, Jiří Lábus, Miroslav Donutil, Petr Čtvrtníček, Milan Šteindler, Jiřina Bohdalová, Vladimír Dvořák, Josef Alois Náhlovský, Ivan Mládek a řady dalších. (Česká televize)

honajz

Docela nuda Sestřih těch nejprovařenějších scének z různých Kouzelníků, co možná přijdou a podobných pořadů, které nijak zajímavě ani vtipně uvádí Dejdar. ()

otík

Zase nějakého inteligenta napadlo spojit síly s archivem a vytvořit v hlavním silvestrovském vysílacím čase program, který je naprosto, ale NAPROSTO zbytečný. Scénky vybrané ze zábavných pořadů posledních 30 let nemohou dosahovat kvalit předrevolučních zábavných scének, a tento pořad je jasný důkaz. Snad kromě první scénky Lábuse s Kaiserem o hodině dějepisu jsou všechny scénky nevalné kvality a kdyby si je sám moderátor Martin Dejdar vybíral, musel by být padlý na hlavu. Vrcholem je nevkusná ukázka z České sody s Krakonošovým hovnem a zcela nezábavná scénka Kaisera s Lábusem z protialkoholické léčebny. Nechápu, jak mohou být dramaturgové ČT tak natvrdlí v myšlení, že tyto pořady ještě někoho zajímají. Je to překonaný formát, který mladé diváky nezajímá a starší diváky už nepobaví, protože to skutečně kvalitní už viděli mnohokrát. Děs. PS: navíc tento pořad totálně připomíná střihový seriál Silvestrovský koktejl, kde Dejdar uváděl 16 dílů s výběrem silvestrovských scének. Fakt originální! ()

filmmovier

Výuka dějepisu, Bohdalka a Dvořák, Mladý a Náhlovský za 5*, Sokol, Geňa a Suchoš, Milionář za 4*, zbytek průměr až podprůměr. Dejdar zbytečnej. ()