The Rental

Dva páry si na predĺžený víkend zarezervujú krásne sídlo na pobreží. Trochu ich prekvapí nepríjemný správca (Toby Huss), ale ten zakrátko zmizne a môže sa začať víkend plný prekvapení. Tie ale vôbec nebudú príjemné a vysnívaná dovolenka sa po malej chvíli zmení na teror. (Marceloo)

Kienast

Debutový film Davea Franca není vůbec špatný, čistokrevný horor to není, blíže to má k thrilleru, ale nese to v sobě i prvky psychologického dramatu a pár komediálních vsuvek. Rychle to uteče, na herce se dobře dívá a vrah se s tím na konci vůbec nepáře. Fajn víkend na chatě, který by neměl nikoho urazit. 6/10 ()

lamps

Nápad dobrý a spádu druhé poloviny není moc vytknout, ale film, který chce stavět na chování svých postav v nepředvídatelné a zapeklité situaci, si prostě nemůže dovolit, aby byly všechny postavy takhle nesympatické a hloupé (chudák nájemce se zpočátku prostě musel chovat zvláštně, aby to celé pasovalo nějak dohromady). Hororová linie je uspokojivá a režie nic nekazí, ale velmi křehké vztahy mě vůbec nebavily. Tohle chtělo na papíře lépe domyslet. 60% ()

Davies182

Takové horory mi moc chybí. Je jich ostatně jako šafránu, maximálně tak dva, tři do roka, a i to je možná optimistický odhad. Skvěle budované napětí, hra s divákem, dobře vypointovaný zvrat, chytré postavy. Plus ohromná tvůrčí sebejistota, která nikdy nesklouzne do líného stereotypu, a k tomu magická kamera. Nemám co vytknout, debut jak z partesu. ()

oveckaoa

Dva páry si rezervnou chatu u jezera a tam je někdo začne vraždit. Film má 88 minut z toho za 44 minut se zde stane pouze to, že se jeden chlap začne líbat s ženskou ve výřivce pak si to s ní rozdá ve sprše a zmizí jim pes (to je horor prosím) . Vrah stojí za hovno prostě se zde objeví zničeho nic vytáhne kladívko bouchne si a to je celá vražda (čestná výjimka jedna, kterou ukážou) nevíme kdo to byl (mám tip byl to ten brácha co to pronajímal myšlen ten živý?) proč to dělal prostě nic není zde ani žádný boj o život a poslední smrt zavání parodií (tu bych klidně parodoval ve Scary Movie až někdy zase bude) postavy kromě té Michelle též stojí za hovno máme tu chlápka co je totální looser a nějakým záhadným způsobem se na něj nalepila ženská pak ženskou co obviňuje všechny z rasismu jelikož je muslimka a chlápka co než chodil s jinou ženskou chodil s dalšíma a diví se , že to jeho bratr ví (cože?). Pointa tu též kdysi už byla (Motel Smrti a Motel Smrti 2 našel bych i další) tak, že zbývá otázka co pochválit kromě závěrečných cca 20 minut a toho, že to přežil ten pes a odpověď zní nic. 40 procent díky za titulky Titulkomat P.s. s Halloweenem to má asi tak moc společného jak Sharknado s Čelistma ()

Trevor

Bratia Charlie a Josh si spolu so svojimi priateľkami prenajmú dom v ktorom sa rozhodnú stráviť spoločný víkend. Hneď na začiatku ich prekvapí nepríjemné správanie sa správcu domu Taylora a časom zisťujú že dom ukrýva aj ďalšie prekvapenia...v konečnom dôsledku to nebol vôbec zlý film a aj keď sa nevyhol mnohým stereotypom dnešnej doby (zlý biely ujo rasista, šlahneme si do kábla drogy no a čo...) je zrejmé že režisér talent má a možno časom natočí aj pokračovanie tohto príbehu kde svoj potenciál film využije naplno. ()