Kit Caswell (James Best), psanec proti své vůli, bojuje za pomoci osamělého desperáta Cole Youngera (Frank Lovejoy) proti zkorumpované texaské státní policii a o přízeň své dívky Lucy Antrimové (Abby Dalton). (ilclassico)

kkarx

Epizodické béčko s absencí smysluplného děje. Ostřílený ale charakterní psanec Cole Younger zaučuje nespravedlivě obviněného mladíka Kita, který uprchl z městečka terorizovaného šerifem a jeho posluhovači. Mišmaš s menším odkazem na válečnou okupaci. ()

ilclassico

Tak dva na jednoho? Že vám není hanba! Klasické béčko s dost pitomým příběhem. Na závěrečnou scénu u soudu by byla pyšná každá jihoamerická telenovela. V rámci žánru za 2,5. ()

Mol

KEEP THINKING OF ME, KIT!! Cole mi teda ze startu nepřišel bůh ví jakej sympaťák, ale potom co se s Kitem sžil, už to bylo fajn. Za to Frank byl pěkně prolhanej prašivej kojot, co myslel jen pérem na Kitovu Lucy a zabíjel jako já mozkové buňky v baru ve 3 ráno. Všichni herci pro mě absolutně neznámí, i když některý z nich se již určitě blejsknul v nějakým filmu co jsem viděl. Příjemná oddychovka na volný večer. ()