Pôvodný televízny hraný seriál s kriminálnou zápletkou rozpráva príbeh troch manželských dvojíc, ktorých osudy spojí neželaný, bezbranný novonarodenec. (RTVS)

FOCKE_WULF

Vztahové seriály s kapkou emočního teroru fascinují mysl frustrovaných i jenom mírně frustrovaných lidí. Život s nimi vydrbal, tak si chtějí na televizní obrazovce prohlédnout, jak také někdo jiný nemůže dojít životního štěstí. Seriály jsou tu s námi dlouho, něčím nás uhranuly a tento se bratrům Slovákům silně povedl, od scénáře přes herecké výkony až po atmosférickou hudbu. Vytvořili krásnou pohádku pro neúspěšné, ze snové materie utkali perfektní melodrama. ()

zette

Jedine, co mohu serialu vytknout je, ze se policie ani v naznaku nezajimala, jak a proc se mrtve telo dostalo ze stavby. Jinak se jedna o serial s opravdu dobrym scenarem, ve kterem snad vsechny dialogy maji sve misto. Velmi dobre herecke vykony, zvlast pro ceske divaky ne uplne "ohrane tvare". Slusna rezie. Tesil jsem se na kazdy novy dil. S hodnocenim jsem na hrane, ale priklanim se k maximalnimu hodnoceni. Vzhledem k puvodu vzniku. ()

klukluka

Jsem z toho paf! Žena ve mně se dere na povrch a já jen doufám, že příště nezatouží po Ordinaci v růžové zahradě. Uf, tohle byla jízda. Asi nikdy jsem ještě nekoukal na tento typ seriálu a asi už ani nechci. Mám pocit, že jsem se právě dodíval na to nejlepší (na světě), s čím se v tomto žánru můžu setkat. ()

angel74

Když jsem neodolala a seriálu Kukačky napálila pět hvězdiček, tak musím stejně ocenit i Hnízdo. To se Slovákům opravdu povedlo! Oproti českým tvůrcům rozjeli velmi slušně hned několik dějových linií a díky skvělému scénáři dokázali udržet divákovu pozornost v relativně vysoké míře až do úplného konce. Herecké obsazení snad ani nemohlo být lepší. Z těch známějších jmen bych chtěla vyzdvihnout především Soňu Norisovou s Alexanderem Bártou. Žasla jsem, jak nadmíru výstižně dokázali interpretovat emoce páru snažícího se o záchranu manželství a ještě jim to spolu seklo. Naopak třeba Katarínu Šafaříkovou jsem vůbec neznala a byla jsem mile překvapená, že roli nóbl ženy marně toužící po dítěti ztvárnila tak přesvědčivě. Nedá mi to a musím zmínit i hudbu, jelikož do titulní písničky s názvem Poslednýkrát jsem se zamilovala na první poslech. (90%) ()

fabecc1222

Dobře zpracované drama o osudech tří párů, které jsou určitým způsobem propleteny. Myslím, že v tomto seriálu si dokáže spousta lidí najít to svoje, co je zaujme, a nadále to sledovat. Prolíná se tu několik zajímavých témat (adopce, anonymní porod...) ale mě osobně nejvíc zaujalo, že každý čin zde má svůj následek, a za vše je třeba nést důsledky. Dobré herecké výkony od známých slovenských herců, tentokráte se také oproti jiným dílům mohli opřít i o kvalitní scénář. ()

• Při psaní scénáře se postavy nepsaly na konkrétní herce. (SONY_)
  • Príbeh sa odohráva počas šiestich týždňov, nakrúcanie trvalo od leta do jesene. Postupne sa v úlohe novorodeniatka vystriedalo 15 detí, z toho jedny dvojčatá. (krasomama)