Franta si nechá znovu udělat testy a definitivně zjistí, že není otcem Štěpána. Řekne Lídě, že nebude spát doma. Týna cítí, že je s Jakubem něco špatně. A dozví se, že má nádor v mozku. Janek si myslí, že Johna unesl Košut. Sylva přivede na statek filmaře. (TV Prima)

Skuby47

Tak to konečně na Lídu prasklo. Mrzí mne, že v tomto díle chyběl sympatický mafián Maroš Kramár a skvostná kuchařka teta Běta. Asi dostali oba koronavirus nebo zajímavější pracovní nabídku. Jen místní štěkny opět nezklamaly. Je vidět, že si to užívají. Jak má farma prosperovat, když tam většina zaměstnanců a jejich kamarádů bydlí a stravuje se zdarma. Ti pivní ochmelkové to nevytrhnou. ()

rakovnik odpad!

Hledá se Džon, hledá se ledvina (ani hejtman nevěděl, kde je), hledá se otec, Pohlreich hledá řemeslníka, brácha z pralesa hledal delfína a teď hledá místo na umření v lese, já jsem hledal pojízdnou prodejnu, doktora, sestřičku, pajdu,děti a čepičáře. Aspoň že se našly výsledky testů. Dnes nepadlo asi slovo o slavném sanatoriu. Zato kšefty, dotace a vyšetřování jedou - Džona najdeme sami, proto to řekneme novináři a policistovi. Samozřejmě soukromě. Jinak doufám, že až se vrátí kuchařka, nádor zničí! A filmaři zahrnou vesničany penězi. ()